Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: - спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради

Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

- спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за відповідною спеціальністю з освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст», «Магістр»,  без вимог до досвіду роботи, вміння працювати на комп’ютері, декларація про доходи та майно, заповнена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за 2017 рік (для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП).

На посаду будуть призначені особи на конкурсній основі, які успішно складуть іспити із знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» (від 16 грудня 1993 року № 3723-XII), «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо переліку документів, посадових обов’язків, розміру та умов праці надається за телефоном 3-18-48.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт.Каланчак, вул.Херсонська,1, з 9.00 до 17.00.