Відбулася нарада для працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Каланчацької селищної ради

Дата: 04.04.2017 13:51

30 березня 2017 року директор Територіального центру Костецька О.М. провела семінар-нараду із соціальними робітниками. На нараді розглянуті наступні питання: 1.Костецька О.М. проаналізувала роботу соціальних робітників за березень 2017 року наголосила про співпрацю соціальних робітників із сільськими громадами на території яких вони працюють,про дотримання внутрішнього розпорядку. 2.Правильність та своєчасність здачі звітів у відділенні соціальної допомоги вдома відповідно до вимог наказу Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 року № 760 «Про затвердження Державного стандарту послуги вдома». 3.Генеральне прибирання в оселях підопічних та впорядкування дворів до Великодніх свят. 4.Про участь у Всеукраїнському Місячнику Червоно Хреста України під гаслом «Забезпечуючи найголовніше». Перевірка якості надання соціальних послуг у с.Роздольне 31 березня 2017 року директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Каланчацької селищної ради Костецькою О.М. та соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдомаОрліченко Н.В. провели перевірку якості надання соціальних послуг в с.Роздольне. Перевіркою встановлено,що соціальний робітник належно виконує свої функціональні обов’язки. Підопічні відділення роботою соціального робітника задоволені. Також бажаючі пенсіонери отримали послуги від перукаря територіального центру,за що були дуже вдячні .