Обласний етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».

Дата: 24.04.2017 13:58

Заключний концерт «З Україною в серці»  переможців другого етапу конкурсу пройшов в головному будинку культури 19 квітня в селищі Каланчак. В номінації «Вокал» та «Хореографія» представили  38 конкурсних номерів,438 учасників. Хор ,ансамблі «Дзвіночки» та «Журавка», вокалісти  Пономарчук Юлія ,Руденко Катерина, Пономарчук Олексій , Нотич Анна, Бєляк Єлизавета, Крайнова Анастасія  з Каланчацької ЗОШ№1,керівник  Вікторія Барановська; вокальний ансамбль «Гармонія», вокалістка Бєгларян Владислава  з Роздольненського НВК, керівник Маргарита Лапшина; ансамбль «Мрія» та вокалісти Раківська Дар’я, Ізбишева Алла,Савич Ксенія з Олександрівської ЗОШ, керівник С.Ф.Покрашенко; соло Охвата Михайла,Нікітенко Світлани,Філоненко Людмили з Каланчацької ЗОШ №2 ,керівник Людмила Бріт; вокальний ансамбль «Мрія»,вокалісти Мединський Денис, Боровинська Вікторія з Гаврилівської ЗОШ, керівник Валентина Рожкова;вокалістки Муравіцька Оксана та Барган Анастасія з Новокиївського НВК. Неперевершені виступи, які вразили масовістю ,майстерністю, хореографією – народний художній колектив «Живчики» ЦДЮТ,керівник Олена Шиян (7номерів) та хореографічний колектив «Світанок» Гаврилівської ЗОШ,керівник Валентина Сєргєєва-Булаш (4 номери).Були присутні та оцінювали огляд-конкурс – Висовень В.В, директор ХДБХТ  ,Лабушний А.Г.,заступник Каланчацького селищного голови, Ситнікова О.В.,начальник відділу освіти молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради.

В ЦДЮТ , в рамках огляду,  були представлені творчі виступи учнів (62учасника) в номінаціях «Театральне мистецтво», «Фольклор», «Художнє слово»,  «Музичне виконавство. Народний обряд представили учні 3 класу Каланчацької ЗОШ№1, керівник Н.В.Бєлєнкова. Читці: Житченко Єлизавета (Каланчацька ЗОШ№1),Винтовкіна Вероніка(Новопавлівський НВК), Стахурська Вікторія (ОлександрівськаЗОШ), ШацилоЯна (НовокиївськийНВК), Сангулія Дар’я(Роздольненський НВК).Театральний колектив «Скрєпки» ЦДЮТ, керівник Наталія Походай,  вистава «Як батько сина оженив» та читці : Коваль Вікторія,яка була ведучою заходу,МатюшенкоАнна, Крайнова Анастасія, Гиніна Анна,Нестеренко Діана,Левицький Іван, Кольченко Євген,Тихонюк Дарина,які предстаили художнє читання. А також  виступ «Привільських ложкарів»,керівник Марина Ковш.