Про роботу методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку

Слова - квітки. І щоб сплітати з їх вінки, і щоб

давати перли-штуки, потрібні час і майстра руки

О.Олесь

Саме цей вислів  вдало характеризує роботу методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку, чергове засідання якого відбулося 13 лютого 2018 року на базі Каланчацького ясел-садка № 1 «Сонечко» Каланчацької селищної ради за темою «Умова творчого пізнання світу дитини – спілкування».

У дошкільних закладах освіти майстрами, які розвивають у дітей змістовне мовлення є вихователі. На захід прибуло 15 педагогів із шести закладів дошкільної освіти Каланчацької селищної ради. Під час заняття вихователь Каланчацького ясел-садка № 1 «Сонечко» Світлана Глюс дала поради педагогам щодо розвитку мовлення дітей раннього віку, нагадала про те, що гра впливає на всебічний розвиток вихованців, зокрема, й на мовлення. Вихователі Оксана Годунко та Віталіна Фурлет продемонстрували заняття на розвиток та формування мовлення у дітей засобами художньої літератури.

По завершенню заходу педагоги виконали ряд практичних вправ, які потрібно використовувати під час занять для розвитку дрібної моторики рук дітей, вправлялися у ораторському мистецтві, створювали і презентували свої міні-інсценізації, проявляли знання творів художньої літератури, тощо.