КРИМ ... "СПРОТИВ ТРИВАЄ"

1. Крим - це невіддільна частина території України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Відповідно до Формули миру Президента України Володимира Зеленського, суверенітет, незалежність, єдність і територіальна цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, що поширюються на її територіальні води, повинні поважатися згідно зі Статутом ООН і принципами міжнародного права. Це є складовою демократичного світу та захисту світового порядку на основі принципу мирного співробітництва.

07:15 13.03.2024

Хочу подякувати ветерану. Як це зробити?

Буває, зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не образити?

21:19 12.03.2024

Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації до Дня народження Т.Г. Шевченка

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю української нації.

21:01 08.03.2024

Цікаві факти про Тараса Шевченка

Тарас Шевченко вважається найвидатнішим українським поетом усіх часів. Його вклад в нашу літературу колосальний. Життя митця було дуже цікавим і бурхливим. Ось кілька цікавих фактів з його біографії:

20:00 05.03.2024

Розпочався прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

1 березня Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив про початок прийому публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Триватиме він до 1 травня 2024 року.

19:57 05.03.2024