Крим: спротив триває!

За сприяння Мінреінтеграції розпочалася всеукраїнська інформаційна кампанія «10 років спротиву окупації Криму. Спротив триває».

11:14 19.03.2024

Стартував Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

Ініціативу, присвячену 210-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, започаткували, щоб поповнити бібліотечні фонди, створити мобільні бібліотечні куточки в укриттях та гуманітарних штабах.

20:29 15.03.2024

Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації до Дня українського добровольця!

Шановні воїни добровольчих формувань! Шановні односельці! Вітаю вас з Днем українського добровольця – святом мужніх та героїчних захисників української землі, які у вирішальний для України час, за покликом серця стали на захист незалежності та свободи українського народу і продемонстрували усьому світу нескореність українського волелюбного духу.

21:41 13.03.2024

Подання заяви в електронній формі для надання та отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей

Цьогоріч в Україні впроваджується безоплатна психологічна допомога для ветеранів та їхніх родин. Зокрема, Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг спеціалізованим закладам різних форм власності, в тому числі й фізичним особам-підприємцям, які надають такі послуги з психологічної допомоги.

21:06 13.03.2024

Результати комунікаційної компанії «Людина для людини»

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Міністерством соціальної політики та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей реалізує проєкт «Людина для Людини».

20:45 13.03.2024