A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Графіки прийому громадян

Графік

проведення особистого прийому  громадян

посадовими особами Каланчацької селищної ради

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Посада

Прийомні дні

Години прийому

1

Фоміна Світлана Володимирівна

селищний голова

перший четвер

третій вівторок

9.00-12.00

14.00-17.00

2

Водка Олег Олексійович

перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

перша середа

третій понеділок

9.00-12.00

14.00-17.00

3

Мороз Ігор Серафимович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

другий вівторок

четверта середа

9.00-12.00

14.00-17.00

4

Крючкова Ірина Володимирівна

секретар селищної ради

перший вівторок

третій четвер

9.00-12.00

14.00-17.00

5

Куюн Ірина Юріївна

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

другий четвер

четвертий четвер

14.00-17.00

9.00-12.00

 

 


Графік

проведення виїзних прийомів громадян

Каланчацьким селищним головою на 2021 рік

 

Назва населеного пункту

Дата проведення

Бабенківка Друга

19.02.2021

21.05.2021

27.08.2021

26.11.2021

Гаврилівка Друга,
Бабенківка Перша

26.02.2021

28.05.2021

20.08.2021

19.11.2021

Максима Горького,
Вербове

12.02.2021

14.05.2021

13.08.2021

12.11.2021

Новокиївка

27.01.2021

09.04.2021

09.07.2021

08.10.2021

Новоолександрівка

05.03.2021

04.06.2021

03.09.2021

03.12.2021

Новопавлівка

05.02.2021

07.05.2021

06.08.2021

05.11.2021

Олександрівка

19.03.2021

18.06.2021

24.09.2021

24.12.2021

Олексіївка,
Приморське

26.03.2021

25.06.2021

10.09.2021

10.12.2021

Привілля

12.03.2021

11.06.2021

17.09.2021

17.12.2021

Роздольне

28.01.2021

16.04.2021

16.07.2021

22.10.2021

Хорли

29.01.2021

23.04.2021

23.07.2021

29.10.2021

 


 

Графік

проведення особистого прийому  громадян

старостами сіл Каланчацької селищної ради

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Назва села

Прийомні дні

Години прийому

1

Бобер Ігор Ярославович

Бабенківка Друга Привілля

щочетверга

10.00-14.00

Хорли

щовівторка

10.00-14.00

2

Гаффарова Наталя Михайлівна

Новоолександрівка

щовівторка

09.00-13.00

Новопавлівка

щочетверга

09.00-13.00

3

Крупа Павло Миколайович

Бабенківка Перша

щопонеділка

09.00-12.00

Гаврилівка Друга

щочетверга

13.00-17.00

4

Семержий Ігор Миколайович

Максима Горького

щовівторка

14.00-16.00

Роздольне

щоп'ятниці

08.00-10.00

Вербове

5

Сергійчук Ольга Олександрівна

Олександрівка

щочетверга

09.00-12.00

Олексіївка

щовівторка

09.00-12.00

Приморське

четверта п'ятниця

09.00-12.00

6

Юрін Юрій Миколайович

Новокиївка

щовівторка та щочетверга

09.00-12.00

 

 

Примітка: прийом громадян здійснюється в адміністративних приміщеннях колишніх сільських рад

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь