Каланчацька селищна рада

Річний план закупівель 2018 рік.

Завантажити річний план  закупівель на 2018  рік

Оголошення про запит цінових пропозицій

Каланчацька селищна рада оголошує запит цінових пропозицій на реалізацію проектів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету Каланчацькій селищній раді на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій:

1. «Капітальний ремонт освітлення с. Новокиївка Каланчацької селищної ради» - очікувана вартість робіт – 1 121 023 грн.
  2. «Капітальний ремонт системи водопроводу по вулиці Жовтневій та провулку Молодіжному, с. Новопавлівка, Каланчацького району, Херсонської області» - очікувана вартість робіт – 332 342 грн.
  3. «Капітальний ремонт системи опалення другого поверху НВК «Роздольненський загально освітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів ДНЗ Каланчацької селищної ради Херсонської області» - очікувана вартість робіт – 192 986 грн.

Цінові пропозиції на участь у конкурсі приймаються за адресою: 75800, Херсонська область, смт Каланчак, вул. Херсонська, 1

Цінові пропозиції повинні відповідати вимогам зазначеним у рішенні виконавчого комітету Каланчацької селищної ради № 215 від 21.08.2017 року.

З текстом рішення можна ознайомитися в приміщені Каланчацької селищної ради або на офіційному web-сайті http://kalanchacka.gromada.org.ua//.

Строк прийняття цінових пропозицій – 10 календарних днів з дня публікації оголошення в районній газеті "Слава праці".

Строк прийняття цінових пропозицій подовжено до 17 год.00 хв.13 вересня 2017 року.

Дата проведення розкриття цінових пропозицій на реалізацію проектів Каланчацької селищної ради призначена на 9 год. 00 хв. 14 вересня 2017 року.

Річний план закупівель на 2017 рік

Завантажити додаток до річного плану  державних закупівель, що здійснюється без проведення процедур закупівель на

2017  рік

Завантажити річний план  закупівель на   2017  рік з проведенням процедур закупівель