Про конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

«Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

- державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Каланчацької селищної ради (реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань).

Вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за  спеціальністю «Правознавство», має стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи і інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на комп’ютері, декларація про доходи та майно, заповнена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за 2018 рік.

На посаду будуть призначені особи на конкурсній основі, які успішно складуть іспити із знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Додаткова інформація щодо переліку документів, посадових обов’язків, розміру та умов праці надається за телефоном 3-18-48.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт.Каланчак, вул.Херсонська,1, з 9.00 до 17.00.»