Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст першої категорії, бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

- спеціаліст І категорії, бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності  виконавчого комітету Каланчацької селищної ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи за відповідною спеціальністю не менше одного року, вміння працювати на комп’ютері, декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування за 2018 рік.

       

           На посаду будуть призначені особи на конкурсній основі, які успішно складуть іспити із знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», положення Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку.

Додаткова інформація щодо переліку документів, посадових обов’язків, розміру та умов праці надається за телефоном 3-18-48.

 « повернутися до списку оголошень