Інвентаризація земельних ділянок с/г призначення та погодження меж

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ) повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Каланчацького району Херсонської області.

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів). Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою вул. Херсонська, 1 сел. Каланчак 07 липня 2020 р. об 11:00.

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України № 376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 044 270 50 80 або пишіть на електронну пошту (email)  info@unex.kiev.ua