КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

КУЮН ІРИНА ЮРІЇВНА

Дата і місце народження: 16 серпня 1977 року, с. Шевченкове Звенигородського району Черкаської області

1992-1995    Одеський фінансово-економічний коледж, спеціальність "Фінанси"

1996-2001    Херсонський державний технічний університет, спеціальність "Фінанси"

2007-2010    Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність "Державне управління"

Трудова діяльність

1996-2001    Спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Каланчацької РДА

2001-2012    Заступник начальника фінансового управління Каланчацької РДА

2012-2014    Завідувач відділенням Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

2014-2016    Головний бухгалтер УДКСУ у Каланчацькому районі

2016-2020    Спеціаліст з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання ЦНАП виконавчого комітету Каланчацької селищної ради

2020 до сьогодні  Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Повноваження (обов'язки) визначені розпорядженням селищного голови від 10.02.2021 року № 11 "Про розподіл обов'язків між селищним головою, секретарем селищної ради, першим заступником та заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету"

Особистий прийом громадян

Телефон: (05530) 3-10-53