Змагання з баскетболу

16 лютого 2018 року команда юніорів 2000-2004 р.н. на чолі з тренером-викладачем ДЮСШ Миколою Літвінчуком представляли  Каланчацьку громаду у змаганнях з баскетболу, які відбулися в м.Гола Пристань у рамках проведення IХ літніх ігор молоді Херсонщини.

Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників від першої до останньої хвилини. Ситуація змінювалась практично щохвилини – після кожного влучного кидка то одна, то інша команда виходила вперед. Наші баскетболісти поступилися команді з м.Гола Пристань, але з великим відривом виграли у спортсменів Скадовського району.

Вітаємо команду, яка навесні буде представляти нашу громаду на обласних змаганнях з баскетболу, бажаємо хороших результатів та висловлюємо щиру вдячність голові селищної ради Зінчуку Володимиру Калиновичу за допомогу організації підвезення учасників змагань.