Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Дорогі друзі!

Дата створення: 14:30 18.03.2019

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

"Встановлення опіки над недієздатною фізичною особою"

Дата створення: 14:29 18.03.2019

Важливою складовою правосуб’єктності фізичної особи є цивільна дієздатність, яка дозволяє їй виступати учасником цивільних відносин у повній мірі та своїми діями набувати цивільних прав і обов’язків. Та якщо людина позбавлена дієздатності у судовому порядку, тоді задля досягнення правосуб`єктності особі призначається опікун.

Штрафи за незаконну рубку лісу

Дата створення: 14:28 18.03.2019

1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Зміни вносяться до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

Великий син вкраїнського народу

Дата створення: 14:27 18.03.2019

Щороку 9 березня Україна святкує День Народження видатного українського письменника, поета, політичного та громадського діяча Тараса Шевченка. Твори Великого Кобзаря відомі сьогодні в багатьох країнах світу. Їх перекладено мовами понад ста народів, вони стали однією із дорогоцінних перлин у скарбниці світової культури. І хоча він не був політиком, проте на його ідеях виховується не одне покоління українців, а його творчі доробки мобілізують та закликають до боротьби за власні права, свободу та людську гідність. З метою вшанування видатного українського поета, великого Кобзаря, 11 березня на площі Т.Г.Шевченка відбувся урочистий захід. До присутніх звернувся селищний голова Володимир Зінчук та бунчужний Каланчацького козацького куреня прогнойської паланки Херсонського коша Василь Федчишин.

Весна, як жінка. Жінка, як весна:

Дата створення: 14:25 18.03.2019

Жінка... хто вона? З чим порівняти її життя, думки, відчуття? Де і в чому її сила? На перший погляд така тендітна та ніжна, мов стеблинка пшеничного колоска… Та це тільки на перший погляд… А насправді, наші жінки сильні, вольові, розумні, які вражають силою духу. На їх долю завжди випадає більше турбот,та все ж долаючи будь які перепони вони такі ж прекрасні та усміхнені, неначе весняні квіти. Тому й не дивно, що саме навесні ми відзначаємо Міжнародний жіночий день, адже жінка - то справжня берегиня сімейного затишку, яка, як і весна, дарує своїм рідним безкрайню любов і нове життя. Восьме березня, ми Українці, на відміну від інших, святкуємо зовсім по-особливому, бо це єдиний день у році, коли кожна жінка має право на повноцінний відпочинок від усіляких справ. А от сильна половина отримує важливе завдання, проявити всю свою фантазію, аби здивувати та привітати своїх: дружин, матерів, донечок.

Шановні мешканці селища Каланчак

Дата створення: 10:24 13.03.2019

Запрошуємо вас долучитися до громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації:

Каланчацька ОТГ за участь в проекті “Енергоефективність у громадах – ІІ” отримала валізку енергоменеджера

Дата створення: 15:36 05.03.2019

Вчора, 4-го березня, у Києві розпочала роботу річна конференція проекту “Енергоефективність у громадах – ІІ”, який впроваджується GIZ за дорученням німецького уряду. Також під час якої представникам міст-учасників проекту “Енергоефективність у громадах – ІІ” було вручено цінні і вельми практичні подарунки – валізки із набором приладів для щоденних потреб у роботі енергоменеджера. Таку диво-валізку отримав і голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук.

До уваги небайдужих,ініціативних громадян Каланчацької об’єднаної територіальної громади !

Дата створення: 15:43 26.02.2019

                      Відповідності до рішення № 677 від 03 серпня 2018 року «Про затвердження  Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів розвитку Каланчацької об’єднаної територіальної громади «Громада своїми руками» XXX сесії Каланчацької селищної ради (скачати рішення  та положення можна на сайті «Каланчацька громада») селищна рада розпочинає конкурс,до якого запрошуються громадські неприбуткові організації,комунальні підприємства,органи самоорганізації населення,ОСББ,зареєстровані у встановленому порядку на території Каланчацької селищної ради.

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав… І з кров?ю перемішана сльоза…. А батько сина ще не відпускав..

Дата створення: 15:31 26.02.2019

Минає п’ять років від тих жахливих подій на майдані Незалежності, коли пролилась кров невинних людей, коли весь світ сколихнувся від тієї жорстокості, що дала початок новому відліку часу для нас, українців... П’ять років… А неначе це було вчора… По телебаченню всі канали показують страшні картини кривавих сутичок на вулицях Інститутській та Грушевського.  Майдан, як великий смолоскип. Згарище.... і люди... Наші люди! Наші українці там… захищаються від снайперів, міліції, беркуту, хіба ж це не страшно? Хіба ж це не пекло? Лише одна мить і душі Героїв відійшли у вічність через секундні постріли у груди, спину, голову, а разом з тим у саме серце України і кожного українця зокрема!!!! Це потім, коли їх стало сто, їх назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ. Це сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на небосхилі. Ніколи не висохнуть сльози матерів, що не дочекалися своїх дітей! Ніколи не загоїться рана на серці України! Сьогодні, 20 лютого, жителі Каланчацької громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права, гідність і свободи людини, європейське майбутнє України. Звертаючись до учасників мітингу, голова районної ради Замма Ігор Борисович та бунчужний Каланчацького козачого куреню Федчишин Василь Богданович, підкреслили що Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя у своїй країні. І сьогодні, наш святий обов’язок зробити так, щоб їхня мрія про нашу країну – стала реальністю. Патріотичними піснями привітали присутніх аматори Головного будинку культури, а саме молодіжний ансамбль «Злагода» та сімейний дует Світлана та Геннадій Гришко. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. В пам’ять про них до пам’ятного знаку поклали живі квіти. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. А Герої Майдану назавжди залишаться жити в нашій пам’яті!

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

Дата створення: 08:06 20.02.2019

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та майбутнє України. Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна ніколи не ставала на коліна, вона щоразу доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України. Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!  З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!