Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

«Лікарняний під час відпустки»

Дата створення: 09:17 19.09.2018

Відпустка — бажана і довгождана пора. Утім, подекуди на заваді відпочинку може стати неочікувана хвороба. Чинним законодавством для працівників, які захворіли у відпустці, передбачені певні гарантії. Які саме? Як їх оформити? Як оплатити відпустку?

Шановні рятівники!!! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем рятівника!

Дата створення: 11:14 17.09.2018

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску сильних духом людей, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії. Ви цілодобово підтримуєте готовність до боротьби з незваним лихом, завжди оперативно допомагаєте тим, хто потребує невідкладної допомоги.

Шановні земляки! 15 вересня ми святкуємо День селища Каланчак.

Дата створення: 11:13 17.09.2018

День народження нашого селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища Каланчак, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу. Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім нам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання. Тож нехай же і надалі процвітає наш Каланчак, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

День народження нашої річки!

Дата створення: 20:11 14.09.2018

Колись наша річка Каланчак була окрасою місцевості:  повноводна, широка, вона відкривала свої обійми не тільки для місцевих жителів, а й давала змогу  невеликим грецьким кораблям заходити в її фарватер.Час нещадно йде далі, і колись  повна сил річка -  зміліла, почала забруднюватись побутовими відходами. Рибний запас скоротився практично до 2-3 різновидностей (і це нам ще пощастило що карась, живуча риба, яка пристосувалась до таких складних умов існування).

Оголошення! Шановні односельці!

Дата створення: 14:16 13.09.2018

Протягом вересня місяця по всій території України проходять екологічні акції присвячені Дню малих річок і водойм. Тисячі людей чистять береги річок, озер і ставків, визначають забрудненість води, саджають дерева, ведуть переговори з забруднювачами водойм. Організовують інформаційні кампанії, ходи в захист проектів «Чисті річки».

Результати досліджень пересувної лабораторії на КПВВ Каланчак

Дата створення: 13:15 11.09.2018

За результатами роботи пересувної лабораторії на КПВВ перевищень ГДК по основним забруднюючим речовинам від виробничих підприємств, а саме: оксид вуглецю, оксиду та діоксид азоту, діоксид сірки, пилу, аміаку та сірководню перевещень не зафіксовано. Для отримання середньодобових ГДК по забруднюючим речовинам лабораторія продовжить тут свою роботу до 19.00.

Оперативна інформація щодо роботи лікарів у Каланчацькому районі

Дата створення: 10:37 11.09.2018

11 вересня у зонах можливого ураження працює три лікарські бригади, до яких увійшли 5 лікарів з Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: пульмонолог, 2 педіатри, 2 сімейних лікаря-терапевта. Сьогодні медики працюють у трьох селах: Привілля, Максима Горького та Бабенківка Друга.  За результатами обстеження буде підготовлена інформація

Оперативні дані щодо роботи пересувної екологічної лабораторії у прикордонних районах Херсонщини

Дата створення: 08:02 11.09.2018

Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації з 8 вересня 2018 року проводиться спільна робота із фахівцями пересувної екологічної лабораторії Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА. Вона обладнана GPS для прив’язки на місцевості та автоматично кожні 20 хвилин вимірює у повітрі вміст наступних речовин: оксид вуглецю, оксид азоту, сірчистий ангідрит, аміак, сірководень, тверді частинки, а також атмосферний тиск, напрямок вітру, температуру та вологість.

Інформація про ситуацію на території Чаплинського та Каланчацького районів станом на 08 вересня 2018 року

Дата створення: 13:27 10.09.2018

За інформацією Херсонського обласного центру з гідрометеорології 08 вересня 2018 року по Херсонській області: хмарно. Дощ, місцями сильний дощ, гроза. Вдень місцями град. Вітер східний 7-12 м/с, місцями шквал та пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі 13-18°, вдень 18-23°.

Пам’ятка населенню при отруєні сірчаними сполуками та перша медична допомога

Дата створення: 11:43 08.09.2018

Найчастіше отруєння сірчаними сполуками (парами) настає в місцях, де речовина використовується в промислових масштабах. Найчастіше шляхами отруєння парами сірки є дихальна система. Рідше шлунково-кишковий тракт і шкірні покриви. В основному пари сірчаних сполук в організм потрапляють через верхні дихальні шляхи. У легких випадках отруєння сірчаними сполуками з'являються кашель, виділення мокротиння, іноді і з домішками крові, нежить, сльозотеча, відчуття сухості в горлі, осиплість голосу. Може з’явитися нежить, носова кровотеча,  біль в грудях; при гострих отруєннях - головний біль, запаморочення, загальна слабкість. При огляді — ознаки хімічного опіку слизистих оболонок дихальних шляхів.