Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера!

Дата створення: 08:53 16.07.2019

Появою цього професійного свята враховано вагомий внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій.

Громадські слухання!

Дата створення: 09:34 11.07.2019

У зв’язку із будівництвом Мирненської вітроелектростанцій та згідно з «Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», повідомляємо про початок відкрито обговорення (відкритого слухання) питання встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену за рахунок енергії вітру  Мирненської ВЕС.

Сплату земельного податку у 2019 році розпочато!

Дата створення: 14:02 10.07.2019

Згідно норм чинного законодавства  України обов’язковим платежем, що входить до складу податку на майно є плата за землю. Плата за землю – головний бюджетоформуючий платіж всіх сіл, селищ, міст, міст у районах, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.          З метою наповнення місцевих бюджетів, органам місцевого самоврядування надано право на встановлення місцевих податків, які відповідно до законодавства є обов’язковими до сплати на відповідній території.

Шановні поліцейські, ветерани органів внутрішніх справ!

Дата створення: 14:26 04.07.2019

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку. У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції.  Особлива вдячність ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

Шановні юнаки та дівчата Каланчацької громади!

Дата створення: 14:25 04.07.2019

Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та України. Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини. Шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії. В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Зі свого боку запевняємо, що органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні. Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

День молоді або таланти рідного краю

Дата створення: 14:24 04.07.2019

Кажуть, що у молоді 2 свята – Новий Рік і кожен день. Веселі та завзяті не втомлюються постійно радіти життю, саме їм в останню неділю червня присвячене свято під назвою - «День молоді». Свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Саме тому гучним продовженням заходу до Дня Конституції України, став концерт молодих виконавців.  Приємно усвідомлювати, що серед наших односельців є люди, яким не байдужий наш рідний край, які нехтуючи своїм вільним часом дбають про інших, створюючи дивовижних оазис дитячих мрій. Так зі ініціативність, активну життєву позицію, творчий підхід, естетичне оформлення дитячого майданчика та небайдуже ставлення до благоустрою селища подяками селищного голови з нагоди Дня молоді нагороджено: Годунко Оксану, Бабич Інну, Калашника Антона та Ферка Володимира. Продовжуючи тему нагородження хочу відмітити, що з 03 по 09 червня у Скадовському районі відбувся другий етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») 2019, де нашу громаду представляли переможці селищного етапу - рій «Козацька варта» Гаврилівської ЗОШ. У результаті запеклої боротьби наші юні джури стали кращими у конкурсі «У колі друзів». Медалі за перше місце, головний спеціаліст відділу освіти, молоді а спорту Оксана Єрмишко вручила: Асланову Акраму, Асланові Софії, Боровинській Вікторії, Коваленку Максиму, Куліш Ользі ,Куюн Андрію, Піньонжик Тетяні, Соценку Максиму. Вітаємо наших переможців!  Теплий вечір, хвилюючі пісні та гарні молоді аматори сцени, все це навіювало присутнім романтичний настрій.  З кожними новим виступом, ми усвідомлювали, що юність і молодість — це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Бо саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни. Хочеться подякувати талановитим людям нашого краю, за приємний вечір, який нам дарували: молодіжні гурти «Неон» та «Злагода»; танцювальний колектив «Danse style» - «Гаррі Поттер», «Мама», «Україна», солісти – Анастасія Микитюк, Аріна Нікіфорова, Вероніка Калініна; дуети Анастасія Микитюк та Олена Поліщук, Світлана Гургач та Тетяна Боброва, ну і звичайно наші ведучі Вероніка Коханевич, Юрченко Тетяна та Боброва Тетяна. Вкотре стверджуємось, що наша молодь талановита! Наша молодь найкраща! Ну а далі… вперед танцювати на дискотеці та частуватись козацькою кашею!

Каланчацька громада відзначили День Конституції

Дата створення: 14:24 04.07.2019

Знаменно, що день Конституції ми зустрічаємо в червні, коли блакить неба і жовтогарячі лани зливаються в єдине велетенське знамено, що символізує волю і працю. У нашої країни був важкий і тривалий шлях до омріяної незалежності. Багато крові пролилося, щоб вільно говорити рідною мовою, щоб крилато розвівався сьогодні жовто-блакитний стяг, щоб була змога на весь голос заспівати невмирущі слова Чубинського.  З нагоди відзначення державного свята - Дня Конституції України, 28 червня на площі Т.Шевченка відбувся повномасштабний концерт, який за традицією розпочався з Гімну України!  Не часто випадають у літку такі сприятливі вечори, та цього святкового дня навіть погода була ласкавою - спека спала, температура повітря знизилася до 20 градусів. Щоправда, піднявся вітер - це ускладнило роботу артистам, а ось глядачі мали змогу насолодитись концертною програмою без усіляких перепон. Зі словами привітань до присутніх звернувся селищний голова, Володимир Зінчук. Запальні танці, українські пісні, все це дарували під час своїх виступів наші аматори: Гурт «Хто», з піснею «Моя України»; О.Крайнов та «Южаночка» - «З роси вам і води»; «Степовичка» - «Ой, козаче», чоловічий ансамблю жовтневого БК – «Вийшли козаки», «Доле ж моя», ансамбль народної пісні «Берегиня» - «Млин крутиться», вокальний гурт «Лілея» - «Кум прийшов»; «Злагода» - «Танцюй, народ» пісня «Сусідка» у виконанні ансамблю духових інструментів Партизанського БК. Особливий фурор та захоплення глядачів, як завжди зірвали наймолодші наші таланти «Домісольки», з піснею «Білка». Адже ніхто не може заперечити той факт, що шість «лялечок» у різнокольорових «пачках» з милою посмішкою, нікого не залишать байдужим. Незважаючи на втому та насичений графік наші переможці порадували присутніх, виконавши танок «Добрий ранок Україно» та «Блакитна вічність». Чому втома, запитаєте ви? Та все просто. Наш народний хореографічний колектив «Живчики», нещодавно повернулись з Болгарії, де брали участь у фестивалі «Зірковий бриг» та здобули два переможних місця та отримали три дипломи першого ступеню». Також, 25 червня у Скадовську відбувся конкурс «Україна єднає світ». на якому 8 груп живчиків привезли 7 дипломів першого ступеню та вибороли «Гран-прі» фестивалю. Радіємо всією громадою за їх досягнення та вітаємо керівника Олену Шиян. Талановиті діти - світле майбутнє для громади!  Зі святом! З Днем Конституції, Україно!

Шановні жителі Каланчацької громади!

Дата створення: 14:21 04.07.2019

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Каланчацької селищної ради, щиро вітаю Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України, першої Конституції незалежної української держави! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля громадян. Вітаючи Вас з державним святом, зичу всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу. Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо громади. З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Відбувся запуск Сифону.

Дата створення: 22:09 26.06.2019

Останні декілька тижнів селищна рада активно займались питання налагодження співпраці з керівництвом Північно- Кримського каналу. Нарешті всі рішення були узгоджені, а угода підписана.   Сьогодні, знову сифон запрацював, наповнюючи річку Каланчак водою. Вода буде надходити до 01 жовтня.  Після першого жовтня розпочнеться офіційний зброс води, Який також пройде через Сифон.

Алгоритм дій при закритті ФОП

Дата створення: 16:21 24.06.2019

Якщо фізична особа-підприємець вирішила припинити свою діяльність, то необхідно подати заяву про це держреєстратору, подати звітність, сплатити податки та пройти перевірку контролюючих органів.