Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

УВАГА! СТАРТУВАВ IX ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «ОХОРОНА ПРАЦІ – ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2020

Дата створення: 15:15 31.10.2019

     Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 9 місяців 2019 року.

Дата створення: 15:10 31.10.2019

Станом на 30.09.2019 року на обліку у Скадовському відділенні знаходилось 4034 страхувальників з яких: юридичних осіб – 1411, фізичних осіб – 2598 та 25 членів фермерських господарств.

На Херсонщині збільшилась кількість підрозділів міграційної служби, які надають адмінпослуги іноземцям

Дата створення: 14:56 03.10.2019

З 17 вересня 2019 року кількість районних відділів міграційної служби які можуть обслуговувати іноземців у Херсонській області збільшилось. За словами керівника УДМС України в Херсонській області Оксани Яковенко, Генічеському районному відділу міграційної служби було надано повноваження з оформлення посвідок на постійне проживання,  дозволу на імміграцію та продовження строку перебування завдяки впровадженню модернізованої інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС  УМП, що допоможе зменшити навантаження на інші підрозділи.

Запрошуємо відсвяткувати День селища Каланчак!

Дата створення: 14:27 10.09.2019

СТАДІОН «ЮНІСТЬ»

Хто такі присяжні та як можна долучитись до здійснення правосуддя

Дата створення: 11:58 10.09.2019

Коли мова заходить про присяжних, то всі згадують про американську систему, відому, здебільше, за фільмами. В американців є  прислів’я: «Будь увічливим з усіма: ніколи не знаєш, хто попаде до складу присяжних, які тебе судитимуть». Справді, за законодавством США, кожен громадянин повинен виконувати обов’язок присяжного. І не просто обов’язок, а почесний обов’язок, від якого неможливо відмовитися. Присяжні обираються випадково зі списку виборців під кожну справу. Суди присяжних  можуть вирішувати всі справи, за які передбачено від 6 місяців ув’язнення.

До уваги керівників підприємств та організацій.

Дата створення: 11:56 10.09.2019

Наближається період опалювального сезону, Каланчацька районна філія Херсонського обласного центру зайнятості нагадує і запрошує скористатися послугами служби зайнятості у підготовці до зимового періоду. Поновлення допусків до роботи для операторів котелень, які працюють на газові та кочегарів-випалювачів котелень, що працюють на твердому паливі за направленням служби зайнятості цілком можливе та реальне, більше того, щорічно таким чином проходять підвищення кваліфікації потенційні працівники шкіл та дитячих садочків району. На яких умовах здійснюється навчання? Особа повинна звернутися до служби зайнятості, та отримати статус безробітного, а також повинна мати посвідчення оператора котельні для обслуговування та експлуатації котлів, що працюють на газоподібному або твердому паливі. Навчання буде здійснюватись в приміщенні Каланчацької РФ Херсонського ОЦЗ, початок – друга половина вересня. Тривалість навчання – 5 робочих днів.

До уваги громадян!!!

Дата створення: 11:53 10.09.2019

ПОДАТИ СКАРГУ ДО АНТИРЕЙДЕРСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕПЕР МОЖНА ЧЕРЕЗ ВЕБ-ПОРТАЛ IGOV. Відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації не тільки через скриньку в Міністерстві юстиції, а і через Портал державних послуг IGov. Для того, аби подати скаргу через Портал державних послуг IGov, вам необхідно зайти на веб-сайт https://igov.gov.ua/, заповнити онлайн форму скарги, підписати її електронно-цифровим підписом та відправити до Міністерства юстиції. Правильно складена скарга – це запорука рішення на вашу користь.

Шановні мешканці!

Дата створення: 14:52 02.08.2019

Розпочав свою роботу державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Каланчацької селищної ради  з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців. Державний реєстратор працює кожного дня крім суботи та неділі з 8.00 до 17.00 години. З перервою на обід з 12.00 по 13.00 год.

Збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата створення: 14:28 31.07.2019

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877”, якою затверджено Порядок та Умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, до пропозицій щодо потреби у придбанні житла додаються такі документи: