Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дата створення: 11:35 08.10.2020

Каланчацька селищна територіальна виборча комісія Скадовського району Херсонської області, повідомляє про проведення зустрічі кандидатів на посаду Каланчацького селищного голови з виборцями, яке відбудеться 10 жовтня 2020 року о 11.00 годині в смт Каланчак, на ганку головного будинку культури. Запрошуємо всіх бажаючих. З метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, при собі мати засоби індивідуального захисту.

СБУ звертається до мешканців Херсонщини!

Дата створення: 10:55 26.08.2020

У період 26-27 серпня 2020 року на території Новокаховської міської ради, Каховського, Бериславського, Олешківського, Голопристанського та Каланчацького районів пройдуть планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Під час тренувань передбачається введення на окремих ділянках автошляхів тимчасового обмеження руху транспорту та пересування громадян, також можлива перевірка документів, що посвідчують особу. Управління СБУ в Херсонській області просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, залучених до проведення навчань. СБУ закликає вас бути пильними і уважними та інформувати правоохоронців у разі: - отримання інформації щодо підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, адмінбудівель, органів влади та управління, підприємств, транспорту та місць масового перебування людей; - виявлення зброї, вибухових пристроїв або підозрілих предметів.

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата створення: 09:34 26.08.2020

оргівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах.

Про новий адміністративно-територіальний устрій та його вплив на суспільне життя

Дата створення: 09:26 26.08.2020

Громади – для громадян. Район – це адміністративно-територіальна одиниця для органів виконавчої влади, і для пересічної людини їх реорганізація практично нічого не змінює.