Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі!

Дата створення: 09:02 18.11.2018

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік! Професія хлібороба й годувальника була і залишається визначальною складовою розвитку нашого краю та запорукою його процвітання, а наш край – осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, аграрії громади забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури громади. Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Відзначили день сільського господарства

Дата створення: 09:01 18.11.2018

В нашій державі вже стало доброю традицією у третю неділю листопада відзначати професійне свято працівників усіх галузей сільського господарства. В цей день ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу роботу - працювати на цій землі та годувати країну. Бо з маленької хлібної зернини починається сила кожної держави. Сьогодні, 16 листопада 2018 року у великому залі Головного будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівників сільського господарства. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Каланчацької об’єднаної територіальної громади Володимир Зінчук, голова райдержадміністрації Олег Онуце та голова районної ради Ігор Замма, які висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків. День працівника сільського господарства – це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі й в місті щодня долучається до важливих аграрних справ… Ставши повноправними господарями на своїй землі працівники сільського господарства, з честю засівають ниву нашої державності, своєю працею забезпечуєте продовольчий достаток народу. Вони є основою економічного розвитку нашої громади та країни в цілому.

У пошуках альтернативи…

Дата створення: 11:09 16.11.2018

Наукового-технічний прогрес підняв країни світу на високий рівень розвитку, дозволивши людям користуватись благами природи та цивілізації.   На превеликий жаль як і в будь якому прогресі є позитивні та негативні сторони. Видобуток природних копалин з кожним роком все більше виснажує земні надра, тим самим поволі вбиваючи планету.  Звичайно ми можемо на це  не зважати: можна і надалі розвивати виробничий потенціал країни на основі хімічних та фізичних властивостей, вчинити ще один Чорнобиль та Титан, а можемо  подивитись на світ очима Європейських країн.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Каланчацької громади!

Дата створення: 08:35 09.11.2018

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Українська культура, незважаючи на всі перепони, й досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому саме працівників музеїв та бібліотек, будинків культури та клубних установ,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів громади.

Дорогі жителі Каланчацької громади! Вітаю Вас з Днем української писемності та мови.

Дата створення: 08:31 09.11.2018

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Вишукана й могутня, вічна у народній пісні і в щирій молитві українська мова належить до найдавніших мов Європи. Вона зачаровує своєю милозвучністю, довершеністю, здатністю виражати найтонші вияви думок і почуттів. Тернами, а не трояндами стелився її шлях. Переслідувана у власному домі, вона проростала й увічнювалася палким словом Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, інших світочів національної культури, всім українським народом.

Поновлення батьківських прав

Дата створення: 09:59 08.11.2018

Хто має право подати заяву про поновлення батьківських прав Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку. Так, відповідно до положень ч.1 ст. 169 СКУ: право на звернення до суду з позовом про поновлення батьківських прав мають мати, батько, що позбавлені батьківських прав особисто. Хотілося б зазначити, що такого права не надано ні органам опіки та піклування, ні представникам батьків, ні діду, ні бабі, ні закладам охорони здоров'я, ні дитячим закладам. При поданні таких заяв цих осіб суд відмовляє у прийнятті заяви ( стаття 185 ЦПК).

Безіменні та відомі герої, або Люди в історії.

Дата створення: 11:24 05.11.2018

Війна - смерть, вона не просто огортає людей в свої обіймами, вона вміло знищує згадки про їх історії життя! Після міцних обійм Другої світової війни, багато невідомих солдат спочивають на нашій землі та ми, нащадки воїнів визволителі, не втрачаємо надії на їх поверння хоча б на вічних обелісках слави. 02 листопада, завдяки пошуковцям краєзнавчого музею, селищному голові Зінчуку В. К., виконавчому комітету селищної ради, учасникам гуртка музейної справи Каланчацькоі школи №1 та їхньому керівнику Бучевській Л. М.,голові організації Організація ветеранів України Куюн Н. Д., і звичайно ж сім'ї Первозваних, ми залишили нащадкам ім’я ще одного героя-визволителя нашої рідної України від нацистських загарбників. На центральному кладовищі Каланчака була безіменна могила солдата. Як розповіла мешканка селища Олена Леонідівна Олійник, за цією могилкою доглядала її бабуся Марія Андріївна Первозванна. Тому що там, біля дідуся Івана Герасимовича Первозваного, вона поховала хлопця, що квартирувався у неї. Звали його Василь Собченко. 

Каланчацька селищна рада попереджає

Дата створення: 09:57 05.11.2018

08 листопада 2018 року з 15.00 до 16.00 годині, відповідно до плану основних заходів цивільної оборони, буде проведена комплексна перевірка працездатності районної системи оповіщення з практичним включенням електросирен.

Шановні працівники соціальної сфери!

Дата створення: 10:15 04.11.2018

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» (Іван Франко)

Дата створення: 10:23 03.11.2018

Є в осінньому календарі особливий день, що припадає на першу неділю листопада, це професійне свято працівників соціальної сфери. Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, 02 листопада привітали перший заступник селищного голови Андрій Лабушний та голова райдержадміністрації Олег Онуце. В своїх виступах вони висловили присутнім щиру вдячність за щоденну працю, адже саме від їх професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують постійної допомоги. Побажали міцного здоров'я, щастя, тепла, реалізації задумів та мирного неба над головою.