Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАЛАНЧАЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 09:24 29.12.2018

2018-й стрімко наближається до свого завершення. Попри те, що видався він непростим, ми проводжаємо його із легким сумом та, звісно, з певними успіхами і досягненнями. Усвідомлюючи всю повноту відповідальності за майбутнє і розвиток нашої громади, колектив селищної ради робив у році, що минає, все можливе для створення комфортних та безпечних умов для жителів громади, поліпшення духовної та матеріальної сфери життя. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, протягом звітного періоду проведено 18 сесійних засідань, на яких радою прийнято 419 рішень; результатом 21 засідання виконкому стало прийняття 427 рішень, які стосувалися розгляду проектів селищних Програм, Статутів та положень про заклади медицини, освіти, культури; виділення матеріальної допомоги, земельних, майнових, бюджетних та ін. питань.  Відділами Каланчацької селищної ради не тільки забезпечувалось життєдіяльність структур, а й надавались послуги громадянам: державним реєстраторами опрацьовано 1996 заяв, надходження до бюджету склало 208 273 грн., спеціалістом з реєстрації місця проживання опрацьовано 898 заяв та видано 616 довідок, земельним відділом – 1653 довідок, відділом загальної та організаційної роботи – 9596. Працівники юридичного відділу взяли участь у 272 судових засіданнях, здійснювали юридичний супровід усіх структурних підрозділів, надавали безоплатно-правову допомогу громадянам, які цього потребували.

Новорічні дарунки продовжуються

Дата створення: 08:52 29.12.2018

Безпека та здоров’я – найважливіші складові для кожної людини, родини, громади! Тому під новий рік здійснились ще декілька мрій Каланчацької громади, так би мовити новорічний подарунок від Діда Мороза за професійну роботу та наполегливість! Почну з самого початку! У 2018 р. уряд запланував здійснити конкретні заходи щодо підвищення рівня медицини на сільських територіях. Адже первинна медицина на селі має бути якнайшвидше реформована, а якість медичних послуги наближена до людини й мати зовсім іншу якість. Саме таку мету має ініціатива «Доступна, якісна медицина у сільській місцевості». Каланчацька громада цього року активно попрацювала для реалізації цієї мети та Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Майже всі райони й ОТГ цього року працювали над отримання можливості будівництва амбулаторії, але як зазвичай відібрали найкращий! Тому крім купи підготованих документів, враховувалися наявність виділеної земельної ділянки з кадастровим номером під будівництво амбулаторії, співфінансування не менше 10% з місцевої громади та наявність лікаря сімейної медицини. І нашу громаду відібрали для реалізації цієї політики. Вже на початку 2019 року планується будівництво нової амбулаторії в с.Роздольне, але це не всі приємні сюрпризи. Відповідно до програми Президента України «Допомога поруч!» 28 грудня 2018 року селищний голова Володимир Зінчук отримав ключі від новенького автомобіля марки «Рено-Дастер» вартістю 500тис грн, який поїде до амбулаторії в с.Роздольне, адже реформування первинної медицини, в основі якої лежить не профілактика, а й постійна увага лікаря до своїх пацієнтів та можливість швидко до них приїхати. Тож вітаємо ЦПМСД та нашу громаду з такими чудовими подарунками!

Шановні односельці та гості селища Каланчак!

Дата створення: 09:45 27.12.2018

Запрошую вас на новорічні заходи ! 28 грудня о 14:00 на площі Т.Г. Шевченка відбудеться урочисте відкриття новорічної ялинки. 30 грудня о 19:00 у БК «Жовтневий» відбудеться новорічний бал-маскарад 30 грудня о 19:30 у БК «Партизан» відбудеться Новорічний вечір відпочинку 31 грудня о 18:00 біля Каланчацького МНВК відбудеться святковий новорічний захід.

25 грудня - католицьке Різдво

Дата створення: 09:44 27.12.2018

Дорогі земляки! Мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати - віруючих-католиків з Різдвом Христовим! Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку. Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих як вічних цінностей у відносинах між людьми щоби надалі сповідувати їх щодня. З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії.

Святковий Дідух оселився в селищній раді

Дата створення: 09:42 27.12.2018

Є в українській культурі автентичний символ свята Різдва - Солом'яний Дідух. За повір'ями наших предків, він привносив в будинок святковий настрій, мир, благополуччя, затишок. При його встановлені завжди примовляли: «Дідух - в будинок, біда - з дому». Звичайно, чим стрімкіше йде суспільний прогрес, тим скоріше згасаються народні традиції. Та є люди, які не просто їх пам’ятають, а й радо відроджують. Сьогодні до Каланчацької селищної ради завітали працівники Краєзнавчого музею, які подарували селищному голові Володимиру Зінчуку створений та прикрашений власноруч – Дідух. Оберіг доволі високий та неймовірно гарний. Впевнені, що він принесе нам святковий настрій, затишок та злагоду. Тож велика дяка працівникам краєзнавчого музею за подарунок. Сподіваємось, ви й надалі будете відроджувати старі добрі українські традиції, а селищна рада зі свого боку сприяти цьому!

Краєзнавчий музей завжди в «Тренді»

Дата створення: 09:40 27.12.2018

Хтось скаже, нині в музей ходити не модно, адже все можна прочитати і побачити в Інтеренеті, технології навіть спеціальні придумали – називаються віртуальні 3D-тури. Враження таке, немов знаходишся всередині кулі і роззираєшся навколо – можна переглянути не тільки експонати, що висять на стінах, а й шпаринки на підлозі і в стелі. Але відчути подих історії можна, тільки помандрувавши залами музею, де гулкою луною вітає відвідувачів минувшина. Для краєзнавчого музею Каланчацької селищної ради 2018 рік був роком відкриттів, нових знайомств та звичайно ж поповненням виставкових залів. Так завдяки співпраці працівники краєзнавчого музею, Каланчацької селищної ради та пошуковців, було встановлено та урочисто відкрито: - пам'ятний знак загиблим односельцям в роки війни 1941-1943(встановлено біля колишнього протитанкового року на місці масових розстрілів); - пам'ятник старшому лейтенанту Василю Собченку(на центральному кладовищу). Поповнено основний музейний фонд: дві ікони віком понад ста років, наконечник від стріли кам'яного віку, дерев’яний стілець – 1930року, записи новорічного вогника 1972 року в смт.Каланчак, а також дерев’яний стілець, прялка, вишиті картини, портативна друкарська машинка, ізрасци пічних кахлів (ручна робота)- вік не встановлено. Здійснено ремонт на східній клітці та реставровані деякі експонати основного музейного фонду.

21 грудня – День державної служби зайнятості!

Дата створення: 08:51 21.12.2018

Сьогодні в українському суспільстві сформовано образ служби зайнятості як сучасної, інноваційної системи, здатної оперативно реагувати на стрімкі зміни попиту та пропозиції робочої сили, надавати реальну допомогу населенню і роботодавцям, і в цьому заслуга кожного співробітника. Тож щиро вітаємо усіх працівників Каланчацького центру зайнятості, а також усіх, хто стояв у витоків створення цієї служби, із побажаннями миру і злагоди, міцного здоров’я, успіхів, завзяття та оптимізму, щастя і любові та миру і спокою в державі! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Провели волейбол серед чоловіків - Кубок «Відкриття сезону».

Дата створення: 09:46 19.12.2018

У нашому селищі Каланчак стало уже доброю традицією кожного року проводити волейбол серед чоловіків Кубок «Відкриття сезону». Тож на волейбольному майданчику у спортзалі ДЮСШ 15 грудня 2018 року зібрались сім команд: дві команди з с. Новокиївка, с.Олексіївка, с.Гаврилівка, с.Роздольне та дві команди селища Каланчак «Будівельник», «КУВГ». Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та отримати перехідний кубок турніру. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. За підсумками змагань перше місце виборола команда с.Олексіївка, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у турнірі здобули гравці команди «Будівельник» смт Каланчак. Третє місце посіла команда «КУВГ» смт Каланчак. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину. Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували спортивні ігри. Велика подяка всім, хто прийшов і підтримав команди!

Проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 09:42 19.12.2018

15 грудня 2018 року на базі Каланчацької ЗОШ № 2 був проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, астрономії та екології серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради. В олімпіаді з української мови і літератури взяли участь 33 учнів 7-11 класів з усіх закладів освіти громади. Учні ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1», Каланчацької ЗОШ № 2, ОЗ «Горьківський ЗПЗСО» та Олександівської ЗОШ вибороли вісім призових місць, з них одне І та сім ІІІ. Абсолютним переможцем стала Сопяніченко Олена, учениця 11 класу ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1».  В олімпіаді з астрономії взяли участь двоє учнів 11 класів з ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» та Каланчацької ЗОШ № 2, яким не вдалося отримати призових місць. 

Вітання до Дня адвокатури України

Дата створення: 09:35 19.12.2018

Шановні адвокати! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури. Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу права і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі. Спасибі вам за відданість своїй справі та за розуміння важливості завдань, що стоять перед вами.  Щиро зичу міцного здоров'я, щастя, благополуччя, витримки та завзяття, мудрості, мирного неба над головою, родинного щастя і нових перемог у відстоюванні справедливості. Селищний голова Володимир Зінчук.