Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Шановні працівники прокуратури! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата створення: 11:05 03.12.2018

Верховенство Закону і Права є головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. І ви маєте непорушно стояти на сторожі інтересів держави і громадянина, сприяти зміцненню законності та правопорядку, захисту прав і свобод людини.

Дорогі друзі! Увага!

Дата створення: 20:03 01.12.2018

У смт. Каланчак планується створення скверу пам’яті "Видатні люди нашого краю". Тож виконавчий комітет Каланчацької селищної ради чекає на ваші пропозиції! Пропозиції надаються у письмовій формі!

відбувся концерт для учнів молодших класів ОЗ «КЗПЗСО  №1».

Дата створення: 08:54 29.11.2018

  27 листопада в Каланчацькій школі естетичного виховання  відбувся концерт для учнів молодших класів ОЗ «КЗПЗСО  №1».    Глядачі із задоволенням познайомились з різними музичними інструментами. Бурхливими оплесками зустрічали кожен виступ своїх однокласників. Активно приймали участь у діалозі з ведучою заходу, викладачем нашої школи.

відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради.

Дата створення: 08:44 29.11.2018

24 листопада 2018 року на базі ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради. В олімпіаді з історії взяв участь 21 учень 8-11 класів з семи закладів освіти громади. Троє учнів учні ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1», Новокиївського НВК та Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  вибороли одне І та два ІІ місця. Абсолютним переможцем стала Грабощук Вікторія, учениця 11 класу Новокиївського НВК.

Літературна композиція «Той голод – має власний голос і ми тим голосом живі»

Дата створення: 14:40 26.11.2018

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати літературну композицію «Той голод – має власний голос і ми тим голосом живі», яка відбудеться в Головному будинку культури 28 листопада о 13-30. Презентує літературну композицію Херсонське училище культури, за сприянням Херсонського обласного управління культури та Херсонської обласної державної адміністрації.

Дитячий фестиваль «Серце-bravo»

Дата створення: 14:38 26.11.2018

 17 листопада в м.Херсоні відбувся V відкритий дитячий фестиваль-конкурс естрадно-джазової музики «Серце-bravo». На цьому конкурсі зустрілися юні таланти з міст - Нова Каховка, Каховка, Олешки, Херсон, Білозерка, Горностаївка та сіл - Веселе, Рикове (Генічеський район), Таврійське, Чорнобаївка, Велика Олександрівка.

…Навіки у наших серцях…

Дата створення: 14:21 21.11.2018

Хто сказав. Що Україна - це окраїна? Хто сказав, що українці – то хохли? Україна – Батьківщина нескорених. Україна - Батьківщина тих, хто своїми грудьми став на її захист. Україна - Батьківщини тих, хто віддав своє життя, за свободу. Сьогодні, 21 листопада 2018 року у Головному будинку культуру відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Перед присутніми виступив Володимир Зінчук, голова Каланчацької об’єднаної територіальної громади. «…Сьогодні, ідеї за які стояли наші земляки, стояли представники всієї України, втілюються в життя. Сьогодні ми вже стали з вами європейською державою…Я впевнений, що якщо такі герої живуть на Україні, ми маємо майбутнє…» - зазначив Володимир Калинович.

Шановні земляки!

Дата створення: 10:07 21.11.2018

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини, цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі. День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В підвалині української державності – і століття боротьби наших предків, і символізована, насамперед, в іменах Шевченка і Франка титанічна робота великих просвітителів народного духу, а також сама незламна і нескорена душа українського народу. Саме такими українці постали перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви… Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям областей, які знаходяться в зоні АТО. Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Україна - країна нескорених

Дата створення: 10:06 21.11.2018

В історію нашої країни увійшла ще одна подія, яка змінила державу, народ, наше життя. Україна стала територією Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Коли вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», став не просто для сучасної історії української нації словами гімну, це стало станом душі. З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов двохетапний урочистий захід для школярів громади. Він вкотре нагадав молодому поколінню про минулі роки та змусив зазирнути у світле майбутнє. Зі словами вітань до присутніх звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Ситнікова.

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі!

Дата створення: 09:02 18.11.2018

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік! Професія хлібороба й годувальника була і залишається визначальною складовою розвитку нашого краю та запорукою його процвітання, а наш край – осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, аграрії громади забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури громади. Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!