Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Дата створення: 08:20 03.05.2019

Чи буває доля легкою? Мабуть, ні. Цьогоріч минає 33 роки після аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні, ми вшановуємо людей які пережили таке, про що важко згадувати навіть через третину століття.. Люди які розуміючи ціну помилки у атомній енергетиці, не сховалися, не відгородилися, не закрили очі на все, а ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації. Вони – свідки та творці історії. 26 квітня, ми схиляємо голови в пам'ять про тих, хто з самого початку і до кінця стояли на варті нашого життя. Під час мітингу до присутніх звернулись Володимир Зінчук, селищний голова та Ігор Замма, голова районної ради. Вони висловили щиру дяку за героїзм та мужність, побажали міцного здоров'я, невичерпної енергії, та сімейного добробуту. Сьогодні, не було пишного концерту, але захід змусив кожного згадати та пропустити через себе біль, яку оберігає Чорнобиль. Для нас він ніколи не стане минулим. Ще довго Україну в світі знатимуть як країну, в якій сталася жахлива техногенна катастрофа, яка торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Панахиду по загиблим та померлим в наслідок аварії на Чорнобильської АЕС провів – ієрей Микола Гнатюк також хвилиною мовчання вшанували всіх учасників ліквідації, і наших земляків Сергія Завадського, Максима Сопота, Сергія Порхуна, Івана Каневського, Кравченка Олексія, Дерманську Галину, Павла Бездольного, які пожертвували власним життям заради відродження опаленої радіацією квітучої, родючої української землі. Закінчився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Дата створення: 08:41 26.04.2019

26 квітня ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам'яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають. Шановні ліквідатори, висловлюємо глибоку пошану і вдячність. Бажаємо, щоб поруч з вами завжди були людська шана і повага, здоров'я вам та вашим рідним. Нехай в ваших родинах завжди панує злагода та затишок. З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Чиста країна починається з тебе!!!

Дата створення: 08:39 26.04.2019

Замість вишуканого вбрання, краваток чи ділових костюмів – старі джинси і светри, відра, щитки, вапно та лопати – так розпочалась загальна толока у рідному селищі… Ще здавна весняний сезон вимагав особливого клопоту, адже весна – пора розквіту, тож і починати завжди потрібно з позитиву, з чистоти. Ось так за традицією селищна ради зібрала, для роботи на центральній вулиці селища, працівників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Ентузіазм та завзятість зробили свою справу і вже після кількох годин плідної праці бордюри були побілені вапном, вулиця виметена а дерева висаджені. Дана акція, це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, чи смітити на ній. Адже після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі!

Роз'яснення з приводу фінансових повноважень Каланчацької ОТГ та Каланчацької районної ради стосовно утримання Каланчацької центральної районної лікарні

Дата створення: 12:01 25.04.2019

Медична реформа триває в нашій країні вже декілька років,  під час яких традиційна медицина зазнала суттєвих змін. На превеликий жаль більшість населення з ними не ознайомленні, що дає можливість певним особам спекулювати та перекладати відповідальність. Так давайте розберемось, хто і за що відповідає? З початком реформ медицина розділилась на дві ланки: Каланчацька селищна рада відповідає за первинну ланку медицини(ЦПМСД), в той час, як вторинна(ЦРЛ) залишилась під опікою районної ради та райдержадміністрації.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Дата створення: 09:31 25.04.2019

Каланчацька районна філія Херсонського обласного центру зайнятості інформує всіх зацікавлених осіб та запрошує на навчання. У травні цього року планується початок навчання за професіями:

"Підстави усунення від спадкування"

Дата створення: 10:44 24.04.2019

Спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців), як визначено статтею 1216 Цивільного кодексу України. Порядок здійснення спадкових правовідносин визначається окремим розділом ЦК України, який називається «Спадкове право». Право на спадкування виникає у спадкоємців з моменту смерті спадкодавця, або оголошення його померлим.

Шановні секретарі! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Дата створення: 10:39 24.04.2019

Бути секретарем зараз - це означає вміти виконувати тисячу різних справ за день, і при цьому посміхатися, зберігати ввічливість і про все пам'ятати. Ви - обличчя будь якої компанії, установи чи організації, завдяки вам завжди панує порядок, ввічливість і позитивний настрій. Сьогодні, в День секретаря, поспішаємо привітати вас з професійним, яскравим святом. Захоплюючись вашим природженим тактом, зібраністю та розумом, висловлюємо подяку за щоденний комфорт, який ви створюєте всім нам. Щастя вам, весняного тепла і любові!

Увага! Увага! Увага!

Дата створення: 09:14 24.04.2019

Каланчацька селищна рада проводить всезагальну  толоку до травневих свят. Просимо всіх суб’єктів господарювання долучитись та привести в відповідних стан  закріплені за вами території.   Для бажаючих  прибрати не тільки на своїх території, а й допомогти з загальним прибиранням центральної частини селища повідомляємо, що збір  відбудеться 25 квітня 2018 року о 13 годині біля будівлі Каланчацької філії ПАТ «Херсонгаз».  Інвентар, який потрібно  мати: жінки- відра та щітки, чоловіки – лопати.

23 квітня 2019 року-Всеукраїнський день психолога

Дата створення: 08:06 23.04.2019

Один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каменю. Без належного ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, розумно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби.

Шановні працівників пожежної охорони! Вітаємо вас із професійним святом!

Дата створення: 09:46 17.04.2019

Ви обрали одну з найскладніших професій,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.