Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

29 березня 2019 року в Головному будинку культури відбувся публічний звіт голови Каланчацької селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Володимира Зінчука.

Дата створення: 14:00 30.03.2019

На поточному тижні Володимир Калинович вже побував зі звітом в 7 населених пунктах а саме: с. Роздольне, с. Новокиївка, с. Новопавлівка, с. Олександрівка, с. Гаврилівка Друга, с. Привілля та с. М Горького під час якого обговорив з населенням «наболівші» для кожного округу питання та прийняв до уваги побажання населення, стосовно подальшого розвитку громади…Звіт в Каланчаку став підсумковим! Розпочав звіт Володимир Калинович з аналізу роботи апарату та депутатського корпусу впродовж минулого року, детально зупинився на соціальній сфері розвитку: медицини, освіти, духовності, культури й спорту, оскільки турбота про людей є першочерговим завданням. Проінформував громадськість щодо роботи у галузі економіки, залучення інвестицій, реалізації соціальних проектів та державних програм.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с. М.Горького

Дата створення: 13:16 30.03.2019

29 березня 2019 року, у с.М.Горького відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік. На початку звіту очільник громади розповів про результати реформи децентралізації, а також детально проаналізував доходи та видатки бюджету Каланчацької громади, зупинився на досягненнях у сферах освіти, медицини, комунального господарства та благоустрою.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Привілля

Дата створення: 13:14 30.03.2019

29 березня 2019 року,  у с.Привілля відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік. Голова громади Володимир Калинович детально проаналізував доходи та видатки бюджету Каланчацької громади, зупинився на досягненнях  у сферах освіти, медицини, комунального господарства та благоустрою. 

Розпочинаємо будівництво амбулаторії в с.Роздольне!

Дата створення: 22:34 27.03.2019

Для села Роздольне знову наступають позитивні зрушення! Питання минулого року про будівництво лікарської амбулаторії сімейної медицини нарешті набрало швидкого темпу, помітного для мешканців села. Минулого року  в рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерством охорони здоров’я України, на території сільської місцевості будуються нові сучасні амбулаторії, під дану програму підпала і амбулаторія Каланчацької ОТГ.

До селища Каланчак доставили устаткування для монтажу установки КУ-200

Дата створення: 21:21 27.03.2019

Тривалий час ми чули про нарікання мешканців нашої громади, про неякісну та небезпечну роботу очисних споруд. Владу постійно критикували за невирішення цієї проблеми та погіршення екологічної ситуації. Та завдяки злагодженій, наполегливій роботі виконавчого комітету Каланчацької селищної ради, а особливо її голови Зінчука В.К. було виготовлено проектно - кошторисну документацію по реконструкції очисних споруд, та прийнято участь в реалізації державної програми "Питна вода" за рахунок якої селищна рада отримала кошти на реалізацію цього проекту. Першим етапом якої є встановлення установки КУ-200.  Сьогодні 27 березня до селища вже привезли очисні споруди КУ- 200 (перша черга), та після підготовки території почнеться робота по їх встановленню. В рамках реалізації проекту до кінця 2020 року буде проведено: - Реконструкція очисних споруд механічної очистки побутових вод КУ-200 – 2 одиниці. - Реконструкція насосної станції перекачування умовно-чистої води на поля фільтрації  - Будівництво напірного колектору довжиною 1700 м. Реалізація проекту забезпечить безаварійну роботу та надійність функціонування очисних споруд та поліпшення якості очистки стічних вод.  Тож розпочинаємо довго очікувану роботу.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Олександрівка

Дата створення: 19:46 27.03.2019

27 березня 2019 року, у с.Олександрівка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Звертаючись до присутніх, Володимир Калинович зазначив, що минулий рік був напруженим , і подякував усім, хто сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань.  Говорячи про пріоритети, основним назвав збереження стабільності та розвиток соціальної сфери, також впродовж минулого року увагу було зосереджено на покращенні благоустрою. Про це та інше голова ОТГ детально розповів, звітуючи по кожному напрямку діяльності. Озвучені показники бюджетної політики, в галузі економіки, ЖКГ, освіти, медицини, соціальної сфери та решти, свідчать про сталий розвиток та позитивні зрушення у житті громади.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Гаврилівка Друга

Дата створення: 19:36 27.03.2019

27 березня 2019 року, у с.Гаврилівка Друга відбулась презентації публічного звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти місцевих та державного бюджету та інші питання щодо діяльності селищної ради в 2018 році. У своєму виступі, Володимир Калинович акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку району, бюджетних питаннях, реалізації проектів, здійснених заходах у сфері освіти та медицини.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новопавлівка

Дата створення: 18:51 27.03.2019

26 березня 2019 року, у с.Новопавлівка прозвітував Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук. Розпочав звіт Володимир Калинович, який проаналізував роботу апарату та депутатського корпусу впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на інвестиційній діяльності, реалізації соціальних проектів, стані справ в сільському господарстві, промисловості, транспортному сполученні, бюджетних питаннях та на проведеній роботі по виконанню заходів, спрямованих на пріоритетний розвиток галузей освіти та охорони здоров’я.

Шановні жителі селища Каланчак!!!

Дата створення: 18:40 27.03.2019

Презентації публічного звіту селищного голови про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти місцевих та державного бюджету та інші питання щодо діяльності селищної ради в 2018 році відбудеться 29 березня в малій залі Головного будинку культури о 14:00 Запрошуємо!

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новокиївка

Дата створення: 18:38 27.03.2019

26 березня 2019 року, у с.Новокиївка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Під час звіту було презентовано інформацію про проведені заходи, про виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності об’єднаної територіальної громади у 2018 році. Так, у своєму виступі Володимир Калинович звернув увагу присутніх на тому, що 2018 рік був не простий, але разом з тим багато зроблено. Проте, ще більше викликів стоїть перед нами в 2019 році і саме на вирішені нових завдань потрібно зосередити спільні зусилля.