Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Дорогі діти ! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

Дата створення: 08:34 19.12.2018

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

"У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити" - Сократ 

Дата створення: 13:47 17.12.2018

13 грудня 2018 року на базі ясел-садка № 2 «Казка» відбулося тренінгове заняття для педагогів закладів освіти Каланчацької селищної ради  на тему «Розвиваємо творчий потенціал дитини». Проблема обдарованості в наш час стає все більш актуальною. Це насамперед пов'язано з потребою суспільства в неординарних творчих особистостях. Раннє виявлення, навчання, виховання обдарованих і талановитих дітей є одним із головних завдань системи дошкільної освіти. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Так, 17 педагогів з семи закладів дошкільної освіти активно працювали над активізацією знань щодо розвитку обдарованості у дітей дошкільного віку, знаходили різні способи розвитку здібностей малят, розробляли рекомендацій для виховання і розвитку обдарованих дітей тощо.

Запрошуємо!!!

Дата створення: 13:34 17.12.2018

19 грудня Святий Миколай Чудотворець завітає на свято до діток з обмеженими можливостями, яке відбудеться в ЦДЮТ о 10 годині ранку! Запрошуємо діток та їх батьків відчути вікові традиції на собі та разом повірити в чудо.

Шановні представники державної виконавчої служби!

Дата створення: 09:52 17.12.2018

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби! Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Шановні судді та працівники судових установ!

Дата створення: 09:08 15.12.2018

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання сімейного затишку, гармонії і благополуччя! Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен з її працівників. Неупереджене, незалежне і справедливе правосуддя – запорука суспільної злагоди, довіри громадян до влади. Професіоналізм, відповідальність і об’єктивність у прийнятті рішень, захист прав і свобод людини, щоденне чесне служіння Закону піднімають авторитет вітчизняної судової системи. Тож, нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожен день повниться плідним змістом і наближає до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Сьогодні і в подальшому бажаю вам натхнення, продуктивної роботи й усіляких гараздів! Селищний голова Володимир Зінчук

Відбувся захід присвячений Дню ліквідатора ЧАЕС.

Дата створення: 22:06 14.12.2018

Пам’ять… Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. І якщо весь народ пам’ятатиме свою історію, він заслуговує на повагу, він вартий того, щоб дивитися у майбутнє…Щороку ми з болем повертаємось до того страшного дня у далекому 1986 році, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічному небі зловісний вогонь радіаційного вибуху. Ця катастрофа сколихнула весь світ  не лише своєю величезною руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, вогнеборці. Всі вони є герої, які ціною власного життя врятували життя мільйонів.

Чергова приємна новина надійшла для освітян Каланчацької об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 20:21 14.12.2018

Чергова приємна новина надійшла для освітян Каланчацької  об’єднаної територіальної громади – ще один новий шкільний автобус сьогодні заїхав на подвір’я селищної ради. Так цього року завдяки плідній співпраці селищного голови Володимира Зінчука, виконавчого комітету та депутатського корпусу було придбано  шкільний автобус за власні кошти(яким вже користується ОЗ «Горьківський ЗПЗСО») та виділено спів фінансування у розмірі 937 350 грн з місцевого бюджету обласному бюджету для придбання ще одного шкільного автобусу(який прибув сьогодні). Приємно усвідомлювати, що наша держава опікується об’єднаними громадами, надає свою дієву фінансову підтримку для їх розвитку та спільно з місцевими бюджетами сприяє втіленню реформ в життя на місцях. Адже придбання нового шкільного автобуса сприятиме зменшенню складних питань в організації підвезення дітей до місця навчання,  додому і не тільки.

Шановні земляки! Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата створення: 20:20 14.12.2018

Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні ми вшановуємо пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.

щорічні змагання Кубок «Відкриття сезону»

Дата створення: 11:12 13.12.2018

08 грудня 2018 року у спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися щорічні змагання Кубок «Відкриття сезону» з волейболу серед жінок. За традицією ці змагання збирають кращі волейбольні команди нашої та інших громад, які в безкомпромісній гострій спортивній боротьбі визначають переможця. 

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, англійської мови та французької мови серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради.

Дата створення: 10:47 13.12.2018

08 грудня 2018 року на базі Каланчацької ЗОШ № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, англійської мови та французької мови серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради. В олімпіаді з хімії взяли участь 19 учнів 8-11 класів з ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1»,  ОЗ «Горьківський ЗПЗСО», Каланчацької ЗОШ № 2, Олександрівської, Гаврилівської ЗОШ та Новокиївського та Роздольненського НВК. Учні вибороли чотири призових місця, з них одне І, два ІІ та одне ІІІ. Це учні ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1», ОЗ «Горьківський ЗПЗСО», Гаврилівської ЗОШ та Роздольненського НВК. Абсолютним переможцем став Чернишов Сергій, учень 8 класу Гаврилівської ЗОШ.