Україно, твоя сила в єднанні!

Щоб підняти дух українців і зменшити психологічну напругу на тлі зростання загрози повномасштабного вторгнення росії в Україну, 16 лютого 2022 року було впроваджено нове свято, яке мало на меті нагадати кожному свідомому громадянину, що саме в єднанні — наша сила. Майже два роки війни це довели. Коли ми об’єднані однією спільною метою, ми нездоланні! Адже в час повномасштабного вторгнення кожен свідомий українець намагається у свій спосіб наблизити перемогу.

17:35 17.02.2024

I Південний фестиваль рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!»

За ініціативи Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації та обласних закладів культури Херсонщини 21 лютого 2024 року о 10:00 у змішаному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться відкриття I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!» за участю керівництва обласної військової адміністрації, закладів культури, освіти і науки, громадських організацій та засобів масової інформації.

17:21 17.02.2024

Конкурс грантів «Залучення молодих чоловіків та жінок до процесу відновлення України через проведення молодіжних обмінів»

У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України та обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA, яка спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів.

17:09 17.02.2024

Чи встановлюється надбавка до пенсії непрацюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за вислугу років і мають дітей до 18 років?

Так, непрацюючим пенсіонерам, які мають на утриманні дітей віком до 18 років, встановлюється надбавка до пенсії, яка призначена відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” або Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 16.07.2008 № 654 “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян”.

08:16 17.02.2024

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів. Кожен учасник може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова). Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту: https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/.

15:38 15.02.2024

Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Ветерани війни в Афганістані! 35 років тому, 15 лютого 1989-го, завершилося виведення радянських військ з Афганістану.

20:52 14.02.2024