Інформує ФССУ

Реабілітаційне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів у 2021 році

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 №39 затверджений Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок). Відповідно до цього Порядку право на відновне лікування мають усі працевлаштовані особи.

16:43 16.03.2021

Які основні причини настання дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах?

Не проходить і доби, щоб засоби масової інформації не повідомляли про пригоди на автомобільних дорогах країни. У ДТП продовжують гинути водії транспортних засобів та пасажири. Кількість дорожньо-транспортних пригод (ДТП) в нашій країні, що мають смертельні наслідки, вчетверо більше ніж в країнах Європейського Союзу.

16:23 16.03.2021

Укладання договорів про подання електронних документів до ФССУ

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 та створення більш зручних умов для роботи Фонд соціального страхування України забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

13:25 15.03.2021

ФОНД ПОНОВЛЮЄ ВИПЛАТИ ПОТЕРПІЛИМ НА МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

З  квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину.      Обмеження було накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».      Відповідно до його положень до завершення дії карантину ФССУ не міг здійснювати фінансування зазначених видатків хоч і продовжував нараховувати належні суми витрат на медико-соціальні послуги, а також одноразові допомоги.

14:03 30.11.2020

03 грудня - Міжнародний День людей з обмеженими можливостями

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

11:13 30.11.2020