Розгляд та затвердження бюджету

Розпорядження начальника військової адміністрації від 18 грудня 2023 року № 62-од "Про бюджет Каланчацької селищної територіальної громади на 2024 рік (переглянути)

Рішення двадцять шостої сесії восьмого скликання Каланчацької селищної ради від 22 грудня  2021 року№529 «Про бюджет Каланчацької селищної територіальної громади на 2022 рік» (переглянути)

Рішення виконавчого комітету Каланчацької селищної ради від 15 грудня  2021 року  №217 «Про схвалення проєкту бюджету Каланчацької селищної територіальної громади на 2022 рік» (переглянути)

Рішення шостої сесії восьмого скликання Каланчацької селищної ради 24.12.2020 р. № 62 "Про бюджет Каланчацької селищної територіальної громади на 2021 рік" (переглянути)

Рішення виконавчого комітету Каланчацької селищної ради від 16 грудня  2020 року № 347 "Про схвалення проєкту бюджету Каланчацької селищної об’єднаної громади на 2021 рік" (переглянути)

Рішення п’ятдесят п’ятої сесії восьмого скликання № 1334 від 24 грудня 2019 року "Про селищний бюджет Каланчацької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" (завантажити)