Результати конкурсного відбору

Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача Каланчацького ясел-садка № 2 "Казка"

10:33 26.01.2022

Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача Каланчацького ясел-садка № 3 "Вишенька"

10:30 26.01.2022

Інформація про хід проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача Каланчацького ясел-садка № 2 "Казка"

Протокол першого засідання конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача Каланчацького ясел-садка № 2 "Казка" можна переглянути тут.

12:52 20.01.2022

Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора центру освіти молоді та дорослих Каланчацької селищної ради Херсонської області

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 14.07.2021 року   № 2 переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора центру освіти молоді та дорослих Каланчацької селищної ради Херсонської області визнано Куршпиль Антоніну Олександрівну.

15:24 14.07.2021

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 14.07.2021 року   № 2 переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новокиївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області визнано Грозинську Марину Григорівну.

15:22 14.07.2021

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 13.07.2021 року   № 2 переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новопавлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» імені В.Д.Реут Каланчацької селищної ради Херсонської області визнано Паргачову Валентину  Борисівну.

15:16 14.07.2021

Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Олексіївської гімназії Каланчацької селищної ради

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 13.07.2021 року   № 2 переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Олексіївської гімназії Каланчацької селищної ради Херсонської області визнано Орлову Валентину  Олександрівну.

15:11 14.07.2021

Інформація про хід проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти

Повідомляємо, що відповідно до протоколів конкурсної комісії від 06.07.2021 року, до конкурсних випробувань допущено наступних осіб: - на посаду директора Олексіївської гімназії Каланчацької селищної ради Херсонської області Орлову Валентину Олександрівну; - на посаду директора Новокиївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області Грозинську Марину Григорівну; - на посаду Новопавлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» імені В.Д.Реут Каланчацької селищної ради Херсонської області Паргачову Валентину Борисівну; - на посаду Центру освіти молоді та дорослих Каланчацької селищної ради Херсонської області  Куршпиль Антоніну Олександрівну.

12:27 06.07.2021

Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новоолександрівської гімназії Каланчацької селищної ради

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 25.02.2021 року   № 2 переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новоолександрівської гімназії Каланчацької селищної ради Херсонської області визнано Василенко Юлію Олександрівну.

17:27 25.02.2021