КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Каланчацької селищної ради (територіальної громади)

Зміни до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Каланчацької селищної ради (територіальної громади) на 2021 рік, затверджені рішенням 14 сесії 8 скликання від 27.05.2021 року № 297 (переглянути)

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Каланчацької селищної ради (територіальної громади) на 2021 рік, затверджена рішенням 9 сесії 8 скликання від 28 січня 2021 року № 127 (переглянути)

Звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Каланчацької об’єднаної територіальної громади за 2020 рік, затверджений рішенням 11 сесії 8 скликання від 25 лютого 2021 року № 131  (переглянути)

Програма економічного, соціального, та культурного розвитку Каланчацької селищної ради (об’єднаної територіальної громади) на 2020 рік, затверджена рішенням  55 сесії 8 скликання від 24 грудня 2019 року № 1343  (переглянути)