Протокол засідання комісії з питань бюджету участі

УВАГА! З протоколом засідання комісії  з питань бюджету участі (від 27 липня 2021 року № 3) , на якому було здійснено підрахунок голосів за проєкти, що надійшли від громадськості та брали участь у голосуванні, можна ознайомитися тут.

12:23 02.08.2021

ПРО ПОЧАТОК ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ КАЛАНЧАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З 18 червня по 17 липня 2021 року  проходитиме голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена Положенням про бюджет участі Каланчацької селищної територіальної громади.

15:35 17.06.2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань бюджету участі

09 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань бюджету участі Каланчацької селищної ради (далі — комісія з питань бюджету участі), на якому розглянуто питання щодо оцінки проєктів, які надійшли  від мешканців громади відповідно до Положення про бюджет участі Каланчацької селищної територіальної громади.

14:45 10.06.2021

Оголошуємо про початок прийому проєктів

Каланчацька селищна рада оголошує  про початок прийому проєктів від мешканців територіальної громади відповідно до Положення про бюджет участі Каланчацької селищної територіальної громади, ухваленого рішенням восьмої сесії восьмого скликання Каланчацької селищної ради від 26 січня  2021 року № 86.

15:51 26.04.2021