Новини ДМС

Верховна Рада України підтримала законопроєкт про зміну місця реєстрації онлайн

Сьогодні, 15 липня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт № 5463 "Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні". Відповідне рішення підтримав 251 народний депутат України.

09:22 19.07.2021

Прийнято постанову Уряду, якою врегульовано питання визнання особою без громадянства

24.03.2021 Урядом України прийнята постанова «Про деякі питання визнання особою без громадянства», якою затверджено Порядок розгляду заяв про визнання особою без громадянства, а також зразків супутніх документів.

18:42 25.03.2021

Фіктивні шлюби з іноземцями: протиправно і небезпечно

У пошуках незаконної легалізації на території України окремі іноземці та особи без громадянства вдаються до такого виду шахрайства, як укладення фіктивних шлюбів з українцями. У такі “шлюбні союзи” іноземці вступають виключно з метою якомога швидше отримати посвідку на проживання, а згодом і набути громадянство України.

18:37 17.03.2021

Змінили прізвище – змініть і паспорт

Документи, які потрібно змінювати після зміни прізвища: паспорт громадянина України; паспорт для виїзду за кордон; облікова картка платника податків (РНОКПП); водійське посвідчення.

16:33 16.03.2021

УДМС в Херсонській області інформує

За 6 місяців поточного року на телефонну «гарячу лінію» УДМС України в Херсонській області надійшло понад 2000 звернень. Проаналізувавши їх, надаємо роз’яснення на найчастіші запитання:

09:43 24.07.2020