КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Оголошення конкурсу

Конкурс на заміщення вакантних посад адміністраторів ЦНАП в с. Новоолександрівка та М.Горького

Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради в с. Новоолександрівка;   адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради в с. Максима Горького.

09:12 26.02.2021

Інформація про хід проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоолександрівської гімназії Каланчацької селищної ради Херсонської області

Повідомляємо, що відповідно до протоколу конкурсної комісії від 16.02.2021 року №1, до конкурсу допущено наступних осіб: - Василенко Юлію Олександрівну - Дудник Світлану Павлівну.

16:37 17.02.2021

Вакантна  посада: адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради (8 вакантних посад)

Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади: - адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради (8 вакантних посад).

16:28 06.01.2021

КАЛАНЧАЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД!

Каланчацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:   - спеціаліст І категорії, бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Каланчацької селищної ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

14:14 30.11.2020

ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА, АРХІТЕКТОРА ВІДДІЛУ ІНВЕСТИЦІЙ, МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ.

14:13 05.09.2019