КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Оцінка якості адмінпослуг

Мінцифра розпочинає комунікаційну кампанію «Бажаєте, щоб наступний візит став кращим? Розкажіть про останній» у межах першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг.

08:31 21.01.2022

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2021 рік

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради впродовж звітного періоду працював над впровадженням нових адміністративних послуг, вдосконаленням своєї роботи відповідно до вимог чинного законодавства, спрощенням, оперативністю та покращенням умов їх отримання, а також створенням моделі інтегрованого офісу, за принципом «єдиного вікна».

13:36 14.01.2022

Набрав чинності Закон України «Про реалізацію публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Нагадаємо, що 5 листопада 2021 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні». 11 листопада ухвалений проєкт Закону було направлено на підпис Президенту України, а 26 листопада – підписано.

19:35 02.12.2021

Українці з паспортами-книжечками зможуть змінити місце проживання онлайн — Уряд схвалив постанову

Українці, що мають паспорти-книжечки, зможуть змінити місце проживання онлайн у Дії. Уряд ухвалив зміни до постанови про експериментальний проект щодо зміни місця реєстрації в електронній формі.

11:06 11.11.2021

Кейс "Мобільний Офіс" в дії

«Мобільний кейс» є «рятувальним колом» для тих жителів нашої громади, які через різні життєві обставини опинилися в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно вирішити питання щодо оформлення необхідних документів.

16:35 08.10.2021

Верховна Рада України підтримала законопроєкт про зміну місця реєстрації онлайн

Сьогодні, 15 липня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт № 5463 "Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні". Відповідне рішення підтримав 251 народний депутат України.

20:14 15.07.2021