Питання щодо реєстрації місця проживання на тимчасово окупованій території

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України визначено перелік територій на яких ведуться (велися) бойові дії або території тимчасово окуповані російською федерацією (далі – Перелік). Вказаний Перелік постійно оновлюється тому варто слідкувати за змінами на офіційному веб-сайті.

15:07 25.02.2024

АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ В РЕЄСТРІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Що таке  Реєстр територіальної громади (РТГ) ?   Це  сучасна база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Якщо простіше, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

15:02 25.02.2024

Чи враховуються для призначення пенсії дані нотаріально завіреної копії трудової книжки?

Документи про стаж (зокрема, трудова книжка), вік та заробітну плату для призначення пенсії подаються тільки в оригіналах (пункт 2.23. Постанови правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005  № 22-1 Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

15:18 19.10.2023

Державні послуги для захисників і захисниць України — на Гіді

Робиться все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко й зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг для захисників і захисниць України на Гіді:

23:53 13.10.2023

Більше медичних документів онлайн — Україна приєднується до Глобальної мережі цифрових документів охорони здоров’я ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я створює Глобальну мережу цифрових документів охорони здоров'я ВООЗ. Її головна мета — розширити можливості використання цифрових документів у сфері охорони здоров’я серед держав, які є учасниками цієї мережі.  Україна також приєднується до Глобальної мережі, що відкриває нові можливості для впровадження та використання е-документів у сфері охорони здоров’я. Це важливий крок для України, який дасть змогу розширити перелік цифрових медичних документів, що формуватимуться так само легко, як і COVID-сертифікати.

15:13 03.10.2023

На час оформлення паспорта громадяни можуть отримати відповідну довідку для посвідчення особи або підтвердження громадянства

Українці, які виїхали з ТОТ, часто мають необхідність оформити паспорт або відновити втрачений. Втім, відповідна процедура може бути тривалою.

18:02 14.07.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Якщо ви хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері фондових ринків та цінних паперів на Гіді:

13:04 14.07.2023

Довгоочікуване оновлення: у Дії можна буде змінити місце проживання. Протестуйте послугу першими

Найближчим часом Міністерство цифрової трансформації запустить у Дії одну з найочікуваніших послуг серед українців — зміна місця проживання. Як завжди, у кілька кліків і без походів до держорганів. Спочатку сервіс буде доступний для жінок та дітей. Долучитися до бета-тесту можна за посиланням.

12:41 30.06.2023