КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Новини

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який прирівнює е-паспорти в Дії до звичайних

Закон № 1368-ІХ набирає чинності з 23 серпня 2021 року й закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює його до фізичних аналогів.

10:42 18.04.2021

Зроблено ще один важливий крок до впровадження онлайн-реєстрації місця проживання

З 1 квітня 2021 року інформацію про реєстрацію місця проживання громадян ДМС отримує від органів реєстрації виключно в електронному вигляді. Такі відомості надходять до відомчої інформаційної системи ДМС (ВІС ДМС) з подальшою їх передачею  до Єдиного державного демографічного реєстру.

20:11 07.04.2021

Увага! ЦНАП змінює графік роботи

З 05 квітня 2021 року Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради змінює графік роботи.

17:54 29.03.2021

Прийміть участь в опитуванні!

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради пропонує мешканцям громади взяти участь в опитуванні. Декілька хвилин Вашого часу, присвячених заповненню анкети, допоможуть вдосконалити роботу Центру надання адміністративних послуг. Опитування є анонімним та добровільним.  Просимо вас заповнити анкету за посиланням  https://kalanchacka-gromada.gov.ua/opituvannya-11-44-31.../ Будемо вдячні за небайдужість та співпрацю.

11:28 05.02.2021