Відомі особи

Віра Дмитрівна  Реут

Народилася Віра Дмитрівна  Реут (дівоче прізвище Назаренко)  2 квітня 1943 року в с. Піщане Каховського району. Першу освіту здобула у Бериславському педагогічному училищі, де навчалася  з 1959 по 1961 рік, далі з успіхом закінчила Одеський державний університет, на філологічному факультеті.

16:17 10.03.2021

Тимофій Якович Левицький

Прізвище Т.Я.Левицького в районі відомо всім, всі знають  і пишаються подвигом нашого відважного земляка. Тимофій Якович Левицький  народився 4 листопада 1913 року в с. Каланчак Херсонської області в простій селянській сім’ї. Тут пройшло його дитинство, закінчив школу, працював механізатором.

15:54 10.03.2021

Феодосій Степанович Харченко

В селищі Каланчак всім відома вулиця імені Ф.С. Харченка в мікрорайоні «Партизан». На початку вулиці встановлено пам’ятний знак на честь Феодосія Харченка. Гарна вулиця, потопає в зелені дерев, кущів та квітів… По ній на роботу, в школу, по справах проходить багато людей. Дехто вдивляється в напис на пам’ятному знакові, пригадує, хто ж такий Феодосій Степанович.  Але  не всім  відомо,  чому  саме  в селищі цим іменем названо вулицю в мікрорайоні «Партизан».

15:47 10.03.2021

Іван Дніпровський

Іван Дніпровський (справжнє прізвище – Шевченко) народився 9 березня 1895  року у селі Каланчак Херсонської області  у бідній селянській сім'ї. У рідному селі закінчив початкову школу. Рано залишився сиротою. Навчався в гімназії в Олешках.

15:40 10.03.2021

Софія Богданівна Фальц-Фейн

Софія Богданівна Фальц-Фейн (уроджена Кнауф, 1835-1919) залишила помітний слід в історії розвитку та освоєння Херсонщини. За своє довге життя вона зробила не мало для нашого краю: дала життя засновнику всесвітньо відомого заповідника «Асканія-Нова» Фрідріху Едуардовичу Фальц-Фейну (1863-1920), заснувала порт у незамерзаючії бухті Чорного моря - порт Хорли, який довгі роки грав значну роль і мав величезне значення. Її доброчинність була добре відома ще за життя знаменитої поміщиці.

14:56 10.03.2021