Новини

Міністерство культури та інформаційної політики України розвінчує основні міфи про процес вступу України в Євросоюз

Отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі – велика перемога України та історичне визнання з боку ЄС зусиль всього українського суспільства за багато років.

15:55 16.05.2024

Онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС»

Бажаєте дізнатись більше про вступ України до ЄС? Розібратися, що передбачають перемовини про вступ до Євросоюзу, до чого готуватися нашій країні та як суспільство може долучитись до процесу євроінтеграції України?

12:42 12.05.2024

Що чекає на Україну після вступу до Євросоюзу

Україна переступила поріг Євросоюзу, отримавши статус кандидата на членство в ЄС. Попереду у нас ще багато роботи, щоб інтегрувати в українське законодавство величезний обсяг правил і норм ЄС. Україна спроможна виконати всі ці завдання.

15:56 11.05.2024

Євроінтеграційна діяльність у сфері освіти і науки

Український народ не раз демонстрував боротьбу за демократичні цінності та спільне майбутнє в європейській сімʼї. І сьогодні Україна відзначає День Європи спільно з іншими країнами ЄС — це підкреслює важливість нашої єдності.

12:42 10.05.2024

Переваги для ЄС

Вступ України до ЄС вигідний не тільки українцям, але і самому Євросоюзу. І більшість громадян країн ЄС це чудово го розуміють.

21:06 09.05.2024

Україна – кандидат на членство у ЄС. Що це означає

Що означає статус країни-кандидата? Фактично це спосіб для Європейського союзу сказати Україні, що їй можна приєднатися до клубу та стати частиною європейської родини у майбутньому. Це можна розглядати як своєрідну «першу печатку схвалення» або «світло в кінці тунелю». І це також посилає певний сигнал решті країн, які сподіваються на вступ до ЄС, мовляв, двері до членства все ще відчинені.

06:02 17.03.2024

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 9 грудня 2022 р. № 1155-р Про схвалення Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року

1. Схвалити Стратегію комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року, що додається.

21:01 01.03.2024