КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Інформує Каланчацьке бюро правової допомоги

Особливості зняття арешту з майна боржника

Нерідко виникають випадки, коли при здійсненні операцій, пов’язаних з майном (приватизація, продаж рухомого чи нерухомого майна, дарування або ж прийняття спадщини), рахунками, громадяни дізнаються про те, що на їхнє майно.

13:41 18.06.2021

Звітує відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

08:37 13.04.2021

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Колектив Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає працівника на посаду головного спеціаліста відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги»  Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:30 24.03.2021

Що буде якщо працювати без оформлення трудових відносин ?

Трудовий договір є угодою між працівником і роботодавцем, згідно з умовами якого працівник зобов'язується виконувати визначену цією угодою роботу, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець – виплачувати заробітну плату та забезпечувати умови праці, передбачені законодавством, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП). Зазвичай трудовий договір укладається в письмовій формі (ст. 24 КЗпП).

16:07 16.03.2021

Як повернути гроші за неякісний товар?

Ви купили товар, але він не підійшов за розміром, кольором або виявився неякісним. Ви маєте право повернути свої гроші. Ми розповімо, як правильно це зробити і як уникнути зайвих проблем з поверненням покупок. Питання, пов'язані з поверненням товару, регламентують кілька законів. Основний – закон «Про захист прав споживачів». Юристи вважають його досить ефективним.

08:50 08.02.2021

Порушення правил добросусідства при користуванні землею

Зміст добросусідства полягає в тому, що сусіди повинні обирати такі способи використання земельних ділянок, при яких власники суміжних ділянок зазнають найменше незручностей. Такими незручностями можуть бути:

08:10 25.01.2021

Як повернути переплату за газ, якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником?

При зміні постачальника природного газу у багатьох абонентів на рахунку залишилася переплата. Як повернути гроші за газ, які залишилися на балансі «Херсонрегіонгаза», якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником?

08:32 18.01.2021

09:57 06.01.2021

Відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

08:38 06.11.2020