Інформує Каланчацьке бюро правової допомоги

Прийомна сім'я: поняття, пільги

Прийомна сім'я - сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (стаття 256-1 Сімейний кодекс України).

13:23 12.11.2021

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

Із 04 червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі «е-лікарняних», яка передбачає формування електронних листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, внесених лікуючим лікарем до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.

14:57 12.08.2021

Стягнення пені за несплату аліментів

Законодавство України дає отримувачу аліментів чіткі гарантії для стягнення з боржника неустойки (пені) у разі виникнення заборгованості по їх сплаті, що накопичилась внаслідок винних діянь боржника. При чому, не має значення спосіб стягнення аліментів - за рішенням суду або за домовленістю між батьками.

14:52 12.08.2021

Звітує відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

08:20 06.07.2021

Особливості зняття арешту з майна боржника

Нерідко виникають випадки, коли при здійсненні операцій, пов’язаних з майном (приватизація, продаж рухомого чи нерухомого майна, дарування або ж прийняття спадщини), рахунками, громадяни дізнаються про те, що на їхнє майно.

13:41 18.06.2021

08:37 13.04.2021

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Колектив Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає працівника на посаду головного спеціаліста відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги»  Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:30 24.03.2021

Що буде якщо працювати без оформлення трудових відносин ?

Трудовий договір є угодою між працівником і роботодавцем, згідно з умовами якого працівник зобов'язується виконувати визначену цією угодою роботу, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець – виплачувати заробітну плату та забезпечувати умови праці, передбачені законодавством, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП). Зазвичай трудовий договір укладається в письмовій формі (ст. 24 КЗпП).

16:07 16.03.2021

Як повернути гроші за неякісний товар?

Ви купили товар, але він не підійшов за розміром, кольором або виявився неякісним. Ви маєте право повернути свої гроші. Ми розповімо, як правильно це зробити і як уникнути зайвих проблем з поверненням покупок. Питання, пов'язані з поверненням товару, регламентують кілька законів. Основний – закон «Про захист прав споживачів». Юристи вважають його досить ефективним.

08:50 08.02.2021