УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Дата: 24.03.2021 08:30

Фото без описуКолектив Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає працівника на посаду головного спеціаліста відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги»  Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Вимоги до претендента:

1) вiльне володiння державною мовою;
2) вища освiта відповідного професійного спрямування не нижче першого (бакалаврського рівня);
3) має навички роботи на комп’ютерi, достатнi для самостiйного створення текстових документiв, таблиць, презентацiй, використання правових довiдкових систем та мережi Інтернет;
4) спроможність до ефективної усної та письмової комунікації;
5) має аналітичне мислення, спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації;
6) вміє спрямовувати свою діяльність на задоволення правових потреб клієнта;
7) готовність зрозуміти клієнта і допомогти йому;
8) має власну гідність і повагу до гідності інших людей;
9) зацікавленість у суспільно-корисній діяльності;
10) доброчесність і толерантність, порядність, відповідальність, стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності /участі у діяльності громадських організацій/ініціативних груп, які надають допомогу вразливим суспільним групам, та/або в системі надання безоплатної правової допомоги є перевагою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Гола Пристань, пров. Курортний, 7;
Телефон: (05539) 2-10-96; 0997388374 або надсилайте свої резюме на електронну адресу:
holaprystan.kherson@legalaid.ks.ua