Інформує Каланчацьке бюро правової допомоги

Порушення правил добросусідства при користуванні землею

Зміст добросусідства полягає в тому, що сусіди повинні обирати такі способи використання земельних ділянок, при яких власники суміжних ділянок зазнають найменше незручностей. Такими незручностями можуть бути:

08:10 25.01.2021

Як повернути переплату за газ, якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником?

При зміні постачальника природного газу у багатьох абонентів на рахунку залишилася переплата. Як повернути гроші за газ, які залишилися на балансі «Херсонрегіонгаза», якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником?

08:32 18.01.2021

Звітує відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

09:57 06.01.2021

Відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

08:38 06.11.2020