Ти як? Якщо ви мали "токсичних" батьків

Особистість людини, її самооцінка, світогляд формуються з дитинства. Неабияку роль у цьому відіграють стосунки з батьками чи опікунами, які є авторитетом, джерелом любові та безпеки (або ж принаймні мають бути).

19:50 03.02.2024

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

З початку збройної агресії російської федерації проти України дитинство тисяч українських дітей затьмарене бідою, болем, розлукою, втратами.  Діти зазнають каліцтва, стають жертвами насильства, викрадення, незаконного вивезення. На законодавчому рівні Україна вживає всіх необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які постраждали від збройного конфлікту. У цій консультації розповідаємо про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

19:55 31.01.2024

Стипендії на навчання для ветеранів

Стартував прийом заявок для участі в Конкурсі стипендій у розмірі до 500 доларів США на короткострокові навчальні програми або курси в межах Програми реінтеграції ветеранів IREX. Про це організатори повідомили у Facebook.

07:54 27.01.2024

День пам'яті Героїв Крут. Історична довідка

Ключовими подіями першого року Української революції 1917–1921 років стало постання Української Центральної Ради та створення нею Української Народної Республіки.

00:16 27.01.2024

Уряд прийняв постанову про продовження виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб. Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).

23:02 26.01.2024