Відеоролики, щодо діяльності Національного інформаційного бюро

З метою підтримки населення, яке постраждало внаслідок збройної агресії рф, та інформування громадян про діяльність Національного інформаційного бюро розміщено просвітницькі ролики за посиланням

17:30 19.12.2023

Каланчацька громада у скорботі у боях за Україну загинув Руслан Данілевич

Знову Каланчацьку громаду спіткала непоправна втрата, у важких боях з окупантами, загинув житель смт Каланчак - Руслан Данілевич. Він загинув 10 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання, неподалік населеного пункту Григорівка, Бахмутського району, що на Донеччині. Руслан народився 12 лютого 1982 року, був веселим та доброзичливим, справжнім другом та хорошим воїном, патріотом своєї Батьківщини. Служив вірою і правдою за нашу Батьківщину, за спокій сердець та майбутнє кожного українця. Земля пухом, Герою! В жалобі схиляє голови вся наша громада! Ми завжди пам’ятатимемо свого земляка, патріота України, який віддав своє життя, захищаючи Україну і кожного з нас! Глибокі співчуття рідним! Вічна пам’ять і слава Герою!

18:05 11.12.2023

В Україні створять регіональні координаційні ради з питань громадського здоровʼя – рішення Уряду

Координаційні ради працюватимуть на громадських засадах як консультативно-дорадчі органи. Вони здійснюватимуть координацію виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоров'я на загальнодержавному та регіональному рівні, визначатимуть стратегічні напрямки розвитку регіональних систем громадського здоровʼя.

20:43 08.12.2023