Дата: від до Скинути

"Головне — що всередині. Олена Зеленська, Олександр Педан та інші про здорове харчування"

В Україні проводиться комунікаційна кампанія «Головне – що всередині», що реалізується Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з Першою леді України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством охорони здоров’я України.

02:31 06.12.2023

Як ефективно навчати онлайн: новий серіал для освітян на Дія.Освіта

Після пандемії коронавірусу та початку повномасштабного вторгнення онлайн-навчання стало невід’ємною частиною освітнього процесу. Тому важливо, щоб освітяни вміли ефективно навчати в мережі. Із чого почати та як організувати цікавий дистанційний урок? Що таке інтерактивність у навчанні? Які проблеми можуть виникнути під час онлайн-навчання? Про це та інше — у новому освітньому серіалі «Організація ефективного онлайн-навчання» на платформі Дія.Освіта.

16:23 05.12.2023

Як дітям з Херсонщини отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Херсонська обласна військова адміністрація інформує про можливість отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

10:30 02.12.2023

Яким категоріям ВПО автоматично продовжать виплати ще на пів року?

З 1 грудня поточного року виплати ВПО продовжуватимуть деяким категоріям отримувачів на другий 6-місячний період без додаткового звернення. Це нововведення передбачено постановою КМУ від 21 листопада 2023 року № 1226.

19:05 01.12.2023

Мінсоцполітики: Уряд удосконалив механізм призначення допомоги на проживання для ВПО

Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:

11:12 27.11.2023

16 днів проти насильства

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:20 26.11.2023