Як ти?  Етика взаємодії у періоди стресу

Як ти? Етика взаємодії у періоди стресу

Не залишитися наодинці зі своїм болем. Підтримувати інших, аби переживання людини не відкинули її за бар’єр активного життя. Говорити про свої відчуття, бо вони – важливі. Сьогодні це не просто слова, а необхідність, бо через повномасштабне вторгнення Росії кожен з нас по-своєму переживає стрес. Цей розділ Довідника – про те, як турбуватися про себе та тих, хто поруч, коли здається, що звичні орієнтири втрачено. Також тут є поради щодо етики взаємодії з різними людьми, бо коли ти у стані стресу, кожен жест, кожне слово, навіть тон голосу і постава впливають на відчуття людини. перейдіть за посиалнням https://bf.in.ua/etyka-vzaiemodii/

19:45 26.10.2023

Наша перемога однозначно — звільнення усієї окупованої території України

Вся територія має бути звільна. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все, що відбулося і розпочалося 24 лютого, ніколи не повторилось", — Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

17:03 26.10.2023

Відеоролики про те, як перемогти стрес

Природа стресу і навіщо він потрібен. Важливість відпочинку і саморозвитку під час війни. Сила запитань «як ти себе почуваєш» чи «що ти відчуваєш зараз». Стримування почуттів – хороший спосіб витримати все, що відбувається, чи шкідлива модель поведінки. Серія анімаційних відеороликів зрозумілими образами і простою мовою відповідає на ці питання, а також дає рекомендації з психологічної підтримки себе й тих, хто поруч. перейти за посиланням: https://youtu.be/0sRuxaIBMIs?list=PLwL4PWi8_YrfLVSK3sTBEciLVqXR70nLr

00:16 26.10.2023

Як ти? Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе. Довідник базується на матеріалах ВООЗ та є адаптованим посібником «Базові психосоціальні навички. Довідник для осіб, залучених до реагування на COVID-19». перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/file/d/17nZtzDMUF-E9hlsXDTed8K925d4wda9S/view

07:48 25.10.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПОЧАТОК проведення консультацій з громадськістю  ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ села Максима Горького Скадовського району Херсонської області

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПОЧАТОК проведення консультацій з громадськістю ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ села Максима Горького Скадовського району Херсонської області

Каланчацька селищна військова адміністрація інформує про початок проведення консультацій з громадськістю щодо перейменування села Максима Горького Скадовського району Херсонської області у формах електронних консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

23:59 24.10.2023

Нова послуга в Дії: знайдіть найближчий Пункт незламності в кілька кліків

Відтепер у застосунку Дія можна знайти найближчий Пункт незламності, перевірити в ньому наявність послуг та прокласти маршрут. Це дасть змогу зручно й швидко вибрати найближчий пункт, щоб отримати необхідні опції під час відключень світла, залишатися на зв’язку та мати доступ до інтернету навіть в умовах блекаутів. Шукаючи Пункт незламності, необхідно вибрати свою область і завантажити мапу. Після цього зможете знайти найближчий пункт навіть без доступу до зв’язку чи інтернету.

15:01 24.10.2023

Навчання населення України щодо попередження ризиків від мін та ВНП

Після жорстокого повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Україна є країною з найбільшим забрудненням від мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП) у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами, що залишились на територіях проведення бойових дій, після численних обстрілів різних регіонів України, в деокупованих містах та селах як страшні “подарунки” від жорстокого і підступного ворога, а також потрапили до неконтрольованого обігу по території всієї країни.

21:03 23.10.2023

Як відбувається діджиталізація в територіальних громадах: фінальний захід програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0»

17 жовтня відбулася фінальна подія програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0», під час якої лідери цифрового руху обговорили прискорення процесів діджиталізації в територіальних громадах. Упродовж повномасштабної війни громади України підтримують сталий розвиток та ефективне самоврядування. Один із чинників такої стійкості — активне впровадження діджитал-технологій. Підтримання процесів цифровізації залишилося пріоритетним завданням муніципалітетів, адже безпосередньо впливає на розвиток усієї країни.

05:30 22.10.2023