Дата: від до Скинути

Як правильно отримати кредит, захиститися від шахраїв та грамотно керувати фінансами: дивіться новий серіал на платформі Дія.Освіта

Серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива» буде цікавим та корисним для тих, хто хоче зберігати хороші відносини з банком, розширить знання українців про відповідальне формування кредитної історії та гарну фінансову репутацію. Кредитна історія — це досьє людини, у якому міститься інформація про всі взяті нею кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Зокрема, найбільша в державі онлайн-база Українського бюро кредитних історій містить інформацію про кредитні історії 27 мільйонів українців. Ці історії в компанії збирають, зберігають, обробляють і надають.

05:48 30.10.2023

Дізнайтеся все про роботу на АЗК: новий серіал на Дія.Освіта

Сучасний АЗК — це не лише місце, де можна купити пальне. Це важливий об’єкт інфраструктури, де надають різноманітні послуги. Роботу автозаправки підтримує ціла команда персоналу: касири, кухарі, молодші та старші оператори заправки. Середня зарплата працівника АЗК в Україні становить 12 800 грн. А керівники заправок у середньому отримують від 25 000 грн.

10:57 29.10.2023

Підтримка ПОРУЧ – групові та індивідуальні консультації

Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «ПОРУЧ» – це онлайн та очні, групові та індивідуальні психологічні консультації для підлітків, вчителів та батьків, які через війну пережили травматичні події. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не став бар'єром до звичного життя.

20:03 28.10.2023

Open Data Academy запускає тренінги з відкритих даних для співробітників органів місцевої влади

Open Data Academy запускає нову ініціативу, яка допоможе розширити можливості фахівців з цифрової трансформації на місцевому рівні. Учасники проєкту зможуть пройти тренінги з відкритих даних різних рівнів. Це дасть змогу поглибити знання у сфері відкритих даних та більш ефективно використовувати їх у роботі. Програма розрахована на спеціалістів з цифрової трансформації, які працюють в органах місцевого самоврядування. Вони зможуть розвинути нові навички роботи з відкритими даними на тренінгах Open Data Academy. Ініціатива спрямована на розвиток сфери відкритих даних та підвищення кваліфікації державних службовців.

06:42 28.10.2023

Мобільний додаток BetterMe: Mental Health

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе? BetterMe: Mental Health – додаток для комплексної турботи про ментальне здоров’я, з лютого 2022 року є безкоштовним для користувачів з України.

21:43 27.10.2023

Жителі Херсонщини втратили понад 40 тисяч гривень: поліція нагадує про необхідність бути пильними, щоб не потрапити в тенета шахраїв

«Дзвінок із банку», «отримання матеріальної допомоги», «здійснення покупок в Інтернеті» - одні з найпоширеніших схем для шахрайств. Поліція вкотре звертає увагу жителів Херсонщини на необхідність бути пильними та обачними.

16:01 27.10.2023

Важливі навички в періоди стресу

Ілюстроване керівництво ВООЗ з 5-ти розділів, кожен з яких містить нову техніку допомоги собі під час стресу. Ці техніки прості та дієві. Для зниження рівня стресу їх достатньо застосовувати лише кілька хвилин на день. Ти можеш працювати з посібником вдома, під час перерв на роботі, перед сном або в будь-який інший час, коли буде нагода зосередитися та потурбуватися про себе

05:15 27.10.2023

Нарощуємо наші можливості та чіткіше бачимо завершення війни українською перемогою – звернення Президента Володимира Зеленського

Сьогодні провів військовий кабінет. Особливий формат роботи з командувачами, керівниками розвідки, Служби безпеки України, міністром оборони… Доповіді з кожного бойового напрямку – генерали наші Сирський, Тарнавський, Гнатов, Москальов, Содоль. Головком Залужний. Керівник ГУР Буданов і керівник зовнішньої розвідки Литвиненко. Наші стратегічні завдання. Постачання для воїнів: снаряди, техніка. Український оборонно-промисловий комплекс. Нарощуємо наші можливості та чіткіше бачимо завершення війни українською перемогою.  Звичайно, усі ми маємо усвідомлювати: ворог непростий і простішим не стане. Але Україна має стати – і стане! – потужнішою, саме так, щоб ми назавжди зафіксували в історії, що Російська імперія на українську землю більше не прийде.  Слава всім нашим воїнам! Хлопці, я дякую вам за кожну знищену російську позицію! Слава всьому нашому народу!

22:06 26.10.2023