МОЗ нагадує номери «гарячих ліній» психологічної підтримки

40-50% громадян України потребуватимуть психологічної підтримки різного ступеня інтенсивності – про це свідчать результати аудиту потреб населення у послугах з охорони психічного здоров’я, проведеного торік у межах Всеукраїнської програми. І також кожен другий українець почувається емоційно гірше, ніж три роки тому – згідно з результатами міжнародного дослідження про ментальне здоровʼя, яке було проведено у серпні 2023 року і презентоване на Третьому саміту перших леді і джентльменів.

21:07 18.09.2023

Всеукраїнські курси про продуктові ІТ від Genesis викладатимуть у 213 закладах освіти

Понад 1 000 викладачів з 213 закладів вищої освіти пройшли навчання для викладачів від ІТ-компанії Genesis, Мінцифри та МОН за двома Всеукраїнськими курсами — «Створення та розвиток IT-продуктів» і «Маркетинг IT-продуктів». Це дасть змогу інтегрувати матеріали курсів в освітні програми. Всеукраїнські освітні курси — це інтерактивні гейміфіковані курси у форматі змішаного навчання для студентів. Щоб інтегрувати курс у свою освітню програму, викладачі проходять двотижневе навчання про структуру та методологію курсів, складають тестування та отримують сертифікати з відповідною кількістю кредитів ЄКТС. Далі викладачі можуть інтегрувати курси як окремі дисципліни, частини наявних або як вибіркові.

18:23 18.09.2023

Вітання начальника селищної військової адміністрації з Днем селища Каланчак!

Шановні жителі селища Каланчак, дорогі земляки! День селища - особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалось та розвивалось. Наш Каланчак - це наша маленька Батьківщина - це не тільки краса й пам’ять про те, що дороге нам. Це справи й люди сьогодення. Це частина нас самих!

00:01 16.09.2023

РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21:01 14.09.2023

В Україні визначили національний контактний пункт програми ЄС «Цифрова Європа»

Розпорядженням Кабінету Міністрів України Офіс з розвитку підприємництва та експорту визначено національним контактним пунктом програми Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021–2027). Завдання національного контактного пункту — просувати цифрову політику ЄС, здійснювати інформаційно-методичний супровід потенційних заявників програми «Цифрова Європа» протягом усього періоду дії Програми, а також співпрацювати з мережею контактних пунктів у країнах ЄС.

13:59 14.09.2023