Дата: від до Скинути

Замість ксерокопій і сканів: надсилати копії студентського тепер можна через Дію

Мінцифри запустило функцію шерингу студентського в Дії. Відтепер студенти можуть надсилати копію студентського квитка в кілька кліків через Дію. А компанії й установи — отримувати такі копії за секунди в систему організації або на електронну пошту. Шеринг пришвидшує обслуговування, економить кошти на друці й зберіганні копій. А також дозволяє налаштувати автозаповнення анкети чи профілю, тож студенту чи працівнику не потрібно вводити їх вручну.

16:58 05.09.2023

Анонс матеріалів проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії» від Мінцифри та Міносвіти за підтримки ЄС

У вересні 2023 року буде презентовано матеріали для директорів освітніх закладів, вчителів, батьків та учнів, що допоможуть переосмислити інформатику як предмет шкільної програми. Матеріали «Оновленої інформатики — IT-студій» будуть розміщені на окремому модулі платформи Дія.Освіта.

22:01 02.09.2023

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі даних 754 громад.

21:02 02.09.2023

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину. Збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України є священним обов’язком держави і суспільства.

02:45 29.08.2023