Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Гаврилівка Друга

Дата створення: 22:33 01.07.2018

30 березня 2018 року, у с.Гаврилівка Друга відбулась презентації публічного звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти місцевих та державного бюджету та інші питання щодо діяльності селищної ради в 2017 році. У своєму виступі, Володимир Калинович акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку району, бюджетних питаннях, реалізації проектів, здійснених заходах у сфері освіти та медицини.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Олександрівка

Дата створення: 22:30 01.07.2018

30 березня 2018 року, у с.Олександрівка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Звертаючись до присутніх, Володимир Калинович зазначив, що минулий рік був в першу чергу організаційним, і подякував усім, хто сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань.  Початок 2017 року видався не легким, і те, що вчасно були перереєстровані всі соціальні заклади, які перейшли в громаду від районної ради, це важка та клопітка робота не тільки спеціалістів апарату, а й кожного керівника установ.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новопавлівка

Дата створення: 22:28 01.07.2018

29 березня 2018 року, у с.Новопавлівка прозвітував Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук та в.о.старости Віктор Труба. Розпочав звіт Володимир Калинович, який проаналізував роботу апарату та депутатського корпусу впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на інвестиційній діяльності, реалізації соціальних проектів, стані справ в сільському господарстві, промисловості, транспортному сполученні, бюджетних питаннях та на проведеній роботі по виконанню заходів, спрямованих на пріоритетний розвиток галузей освіти та охорони здоров’я. В цілому в 2017 році вдалося забезпечити стабільне функціонування всіх важливих напрямків життєдіяльності Каланчацької ОТГ.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новокиївка

Дата створення: 22:27 01.07.2018

29 березня 2018 року, у с.Новокиївка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Під час звіту було презентовано інформацію про проведені заходи, про виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності об’єднаної територіальної громади у 2017 році. Так, у своєму виступі Володимир Калинович звернув увагу присутніх на тому, що 2017 рік був не простий, але разом з тим багато зроблено. Проте, ще більше викликів стоїть перед нами в 2018 році і саме на вирішені нових завдань потрібно зосередити спільні зусилля.

Орієнтуємось на результа

Дата створення: 22:25 01.07.2018

28 березня 2018 року відбувся публічний звіт губернатора ХОДА Андрія Гордєєва. На захід прибули представники з усіх районів Херсонщини. Делегацію від Каланчацького району очолили: голова райдержадміністрації Олег Онуце, голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук та голова Мирненської ОТГ Андрій Сучок. Свій виступ Андрій Гордєєв розпочав із соціальної сфери, а саме: медицини, освіти, духовності, культури й спорту, оскільки турботу про людей визначає своїм першочерговим завданням. Проінформував громадськість щодо роботи у галузі економіки, залучення інвестицій, розвитку промисловості, агропромислового комплексу, а саме: системи зрошення, яка є одним зі стратегічних напрямків в діяльності обласної державної адміністрації, туризму. Також значна увага була приділення реалізації реформи децентралізації та заходів з безпеки області, в тому числі і інформаційної.

Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Роздольне

Дата створення: 22:23 01.07.2018

27 березня 2018 року, у с.Роздольне відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2017 рік. На початку звіту очільник громади розповів про результати реформи децентралізації, а саме: створення об’єднаної територіальної громади, до якої на початку 2017 року увійшли 11 населених пунктів: селище Каланчак, села Роздольне, Новопавлівка, Новокиївка, Привілля, Бабенківка Друга, Вербове, Максима Горького, Гаврилівка Друга, Бабенківка Перша, Олександрівка. 

Відбулись збори жителів села Максима Горького

Дата створення: 22:22 01.07.2018

22 березня 2018 року відбулись збори жителів села Максима Горького, в яких взяв участь перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчої органів ради Андрій Лабушний. На збори були винесені наступні питання: - звіт в.о.старости села М.Горького; - створення органу самоорганізації населення села; - харчування дітей у школі та дошкільному закладі; - отримання субсидій та соціальної допомоги.

Дискотека у розпалі

Дата створення: 22:20 01.07.2018

Турбота про молоде покоління є важливою частиною повсякденного життя. Це і патріотичне виховання молоді, її змістовне дозвілля, а також запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі та об’єднання молодих людей навколо спільної мети. А що об’єднує краще ніж музика? До вчорашнього дня напевно ніхто не міг сказати, коли відбулася остання дискотека в ГБК. Тому за сприяння першого заступника селищного голови Андрія Лабушного, 17 березня 2018 року відбулась святкова дискотека для молоді. Вечір супроводжувався не просто танцями під запальну сучасну музику, а й різноманітними конкурсами, які були підготовлені заздалегідь. Надзвичайно порадував, то й факт що присутні активно приймали у них участь. 

Крок в майбутнє

Дата створення: 22:19 01.07.2018

16 березня відбулась зустріч Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука з Оленою Даниловою та Надією Кравченко, тренерами Всеукраїнської програми для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа». В ході зустрічі було обговорено питання співпраці та інструмент розвитку для закладів шкільної освіти.

Великий син вкраїнського народу

Дата створення: 22:17 01.07.2018

Щороку 9 березня Україна святкує День Народження видатного українського письменника, поета, політичного та громадського діяча Тараса Шевченка. Твори Великого Кобзаря відомі сьогодні в багатьох країнах світу. Їх перекладено мовами понад ста народів, вони стали однією із дорогоцінних перлин у скарбниці світової культури. І хоча він не був політиком, проте на його ідеях виховується не одне покоління українців, а його творчі доробки мобілізують та закликають до боротьби за власні права, свободу та людську гідність.