Дата: від до Скинути

З метою підтримки внутрішньо перемішених осіб Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

21:43 11.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

19:05 11.09.2023

Вилучення «військового» ПДФО в громад зруйнує систему оборони України

Щодо збереження ефективної системи оборони України, сформованої з 24 лютого 2022 року взаємодією централізованого забезпечення Міністерства оборони України та мережі понад 1000 джерел фінансування та обслуговування сил безпеки й оборони з місцевих бюджетів,

17:41 06.09.2023

Для сімей військових Міністерство оборони України розробило інформаційну брошуру «Родинам захисників»

Днями Міністерство оборони України презентувало соціальний проєкт «Родинам захисників», який  покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

15:03 06.09.2023

Здобувайте нову професію легко та зручно: освітні серіали Дія.Освіта тепер доступні на MEGOGO Освіта

Сотні тисяч українців з різних куточків країни та світу вже понад 3 місяці розвивають корисні навички та опановують нові професії на едьютейнмент-платформі Дія.Освіта. Після перезапуску її відвідало понад 600 000 користувачів. Тепер навчатися стане ще зручніше: освітні серіали Дія.Освіта доступні на MEGOGO Освіта. Це новий розділ медіасервісу MEGOGO, що містить понад 1 000 лекцій від провідних онлайн-шкіл та інститутів для дітей і дорослих. Усі лекції поділено на чотири категорії: «IT, бізнес і креатив», «Освіта для дітей», «Англійська мова» та «Саморозвиток».

10:06 06.09.2023