«Бій за майбутнє». Інформаційні матеріали до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

22:40 26.01.2024

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Херсонської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Scholarship запрошує студентів та абітурієнтів взяти участь у соціальній програмі. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

19:37 23.01.2024

ПОСЛУГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ: від освіти до створення власного бізнесу.

Часто перед демобілізованими військовослужбовцями постають питання: де працювати після служби і як почати новий кар’єрний шлях. Для реінтеграції наших захисників та захисниць у цивільне життя держава пропонує широкий спектр можливостей – від здобуття нової професії до відкриття власного бізнесу.

20:57 22.01.2024

Борт 54: «Він був і є найважливішою людиною у моєму житті», – дружина загиблого в авіакатастрофі Глави МВС Дениса Монастирського

Ранок 18 січня 2023 року став трагічним для усієї країни – у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС на борту якого перебувало вище керівництво Міністерства внутрішніх справ на чолі з Главою відомства Денисом Монастирським.

20:54 22.01.2024

Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла.

Мета конкурсу  підтримати тих, хто прагне бути кращим! За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі  20000 гривень!  Щоб стати учасником необхідно підготувати статтю згідно умов на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

21:41 21.01.2024

Цитати про Соборність

«Перейдемо від фраз про Соборність до здійснювання цієї великої Ідеї в буденному житті».

20:15 17.01.2024

Обережно міни

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці

20:20 16.01.2024

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

В умовах повномасштабної війни одним із найважливіших завдань держави є соціальний захист ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Урядовий проєкт http://surl.li/loqfz дозволяє учасникам бойових дій пройти первинну професійну підготовку, перепідготовку, а також підвищення кваліфікації безкоштовно в закладах освіти Державної служби зайнятості.

20:01 16.01.2024