Стипендії на навчання для ветеранів

Стартував прийом заявок для участі в Конкурсі стипендій у розмірі до 500 доларів США на короткострокові навчальні програми або курси в межах Програми реінтеграції ветеранів IREX. Про це організатори повідомили у Facebook.

07:54 27.01.2024

День пам'яті Героїв Крут. Історична довідка

Ключовими подіями першого року Української революції 1917–1921 років стало постання Української Центральної Ради та створення нею Української Народної Республіки.

00:16 27.01.2024

Уряд прийняв постанову про продовження виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб. Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).

23:02 26.01.2024

«Бій за майбутнє». Інформаційні матеріали до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

22:40 26.01.2024

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Херсонської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Scholarship запрошує студентів та абітурієнтів взяти участь у соціальній програмі. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

19:37 23.01.2024