Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Вітаємо

Дата створення: 10:34 13.12.2018

Святковий день, 7 грудня, став насиченим на приємні несподіванки для працівників органів місцевого самоврядування. Указом Президента України від 7 грудня 2018 року N 415 за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Зінчук Володимир Калинович - голова Каланчацької об’єднаної територіальної громади Каланчацького району - нагороджений Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Ми впевнені, що ця висока нагорода є належною оцінкою діяльності Володимира Калиновича. За роки, що віддані рідному селищу, він пройшов великий шлях і на кожному етапі своєї діяльності показав свої найкращі людські та професійні якості, велику відповідальність за довірену справу, за долю людей, готовність до результативних дій у надзвичайних ситуаціях та активну громадянську позицію. Колектив Каланчацької селищної ради щиро вітає свого керівника з почесною державною нагородою. Віримо, що заслужений авторитет та довіра людей й надалі допомагатимуть робити гідний внесок у розвиток рідної громади та рідної країни. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, подальших успіхів, натхнення та нових звершень, підтримки та любові близьких, щасливих днів та довгого віку!

"НАШ РОЗВИТОК - ЦЕ ПОЧАТОК ЧОГОСЬ ВЕЛИКОГО!"

Дата створення: 10:32 13.12.2018

Розвиток місцевого самоврядування в Україні має давню і разом з тим нелегку історію. Покопавшись на сторінках минулого можна знайти безліч прикладів розквіту та занепаду місцевої влади. Сьогодення показує нам, що реформи, які відбуваються в державі, йдуть на користь не тільки окремим верствам населення, як це було завжди. Вони дають поштовх для успішного самостійного розвитку громад. Ще два роки тому, ніхто не вірив, що реформи, які так швидко почали входити в дію, принесуть позитивні зрушення. Воно й не дивно, адже будь які зміни сприймаються з тривогою. Найбільше це почуття було присутнє у тих людей, хто взяв на себе відповідальність розпочати формування громади. Представники органів місцевого самоврядування розуміють, що їм випала почесна і відповідальна місія – представляти громаду, знати її проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення...Саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності кожної посадової особи залежить добробут та майбутнє громад. З нагоди державного свята – День місцевого самоврядування, 07 грудня, у малій залі Головного будинку культури відбувся концерт.

Досягати успіху можливо лише командою

Дата створення: 23:26 06.12.2018

Сьогодні ми є свідками великих змін, що відбуваються в нашій державі, а саме, створення та зміцнення місцевого самоврядування. Так наприкінці 2016 року утворилась Каланчацька об’єднана територіальна на громада і все змінилось… Нові часи, нові завдання, нові вимоги, новий ритм життя… Децентралізація подарувала більше можливостей розвитку, поклавши водночас велику відповідальність.  Шалений ритм в роботі часто не дає можливостей зазирнути на сторінки календаря, який дарує кожному професійні свята, не встигли озирнутись, а за вікном вже 7 грудня - День місцевого самоврядування! Хоча для  працівників громади це скоріше привід підбити підсумки роботи і осягнути, яких поставлених цілей нам вдалося досягнути, а над якими ще треба працювати.  Пригадуючи  пройдений шлях починаєш розуміти, що будь який прогрес це клопітка праця апарату селищної ради у поєднанні з плідною співпрацею селищного голови Володимира Зінчука та депутатського корпусу. І хоча у нас бувають – різні погляди і методи роботи. Але, в той же час, ми всі зацікавлені в одному – у розвитку і процвітанні нашої громади.

Шановні  депутати  селищної  ради, члени виконавчого комітету, в.о. старост сіл Каланчацької об'єднаної територіальної громади, працівники  селищної ради, активісти органів самоорганізації населення та ветерани пенсіонери самоврядування!

Дата створення: 23:23 06.12.2018

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування! Цей день воістину стає народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні – найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів. Діяльність  селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб мешканців  громади. Нині на порядку денному  безліч проблем, розв’язання яких дасть можливість  об’єднаній громаді розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

"Відроджені з попелу": День ЗСУ

Дата створення: 18:57 06.12.2018

Понад два десятиліття наша армія перебувала у стані занепаду, за роки незалежності вона ослабла, втратила бойову здатність. Сумно, що кожен з попередніх президентів країни навіть не придавав цьому значення… З давніх давен - українці славились, як миролюбний народ. Ніхто не міг навіть уявити, що війна знову прийде на нашу землю, в наші домівки, та забере у нас найдорожче-життя, свободу, вибір! Мені шкода це зізнавати, але лише з початком війни, ми почали нарощувати свій бойовий арсенал. Згадали вислів: «Ніхто крім нас»… І вдалось, ми збудували одну з найбільш потужних армій на континенті! Сьогодні ж ми з гордістю відзначаємо – День Збройних сил України ! Віддаємо шану тим хто за чотири роки зміг відновити колишню славу нашої армії. З нагоди свята у Головному будинку культури Каланчацької селищної ради відбулися урочистості. Зі словами вітань до військовослужбовців та жителів селища звернулись: Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук, голова районної ради Ігор Замма, командир дивізіону – підполковник Іван Степанюк та начальник медичного пункту 2-го артилерійського дивізіону 40-ї бригади лейтенант медичної служби Олександр Голубенко. Вони побажали військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової майстерності, натхнення, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій.

Шановні воїни, захисники!

Дата створення: 08:32 06.12.2018

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди вам і вашим родинам! Слава Україні! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Приємний сюрприз для військових

Дата створення: 20:32 05.12.2018

04 грудня 2018 року учні та викладачі Каланчацької школи естетичного виховання провели святковий концерт присвячений до Дня Збройних сил України. На концерт були запрошені військовослужбовці, які мужньо боронять Батьківщину. В концерті звучали різножанрові твори у виконанні як учнів так і викладачів школи. У кожен виступ виконавці вклали частинку своєї душі, підтримку та повагу до кожного із захисників. У відповідь учасники концерту отримували бурхливі оплески після кожного виступу. Колектив Каланчацької школи естетичного виховання вручив військовослужбовцям солодощі до чаювання, а вони, в свою чергу, із вдячністю за отримані позитивні емоції пригостили учасників концерту гостинцями. Приємно було бачити в очах воїнів вдячність за виявлену увагу до них.

Шановні волонтери

Дата створення: 16:01 05.12.2018

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня волонтерів. Всі суспільні процеси базуються не в останню чергу саме на волонтерській діяльності, тож нам відоме справжнє значення справ, які люди роблять з доброї волі.Нині волонтерство переживає період піднесення, поступово розширюються сфери його застосування. Реагуючи на виклики часу, українці поступово усвідомлюють, що кожен здатний впливати на перетворення в суспільстві.Ми сподіваємося, що в майбутньому, коли країна нарешті повернеться до спокійного життя, хвиля волонтерської активності не спаде, а сфера діяльності активістів буде й надалі розширюватися.

600м над рівнем моря

Дата створення: 11:44 04.12.2018

01 грудня у засніженому м. Яремче відбувся Всеукраїнський фестиваль «Зимовий зорепад Карпат». Тут на висоті 600м над рівнем моря яскраво представив Каланчацьку громаду, зразковий народний хореографічний колектив «Живчики» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» під керівництвом Олени Шиян . Заряд позитивних емоцій, спілкування з однолітками, дивовижні краєвиди, відпочинок та запекла боротьба - ось ті складові, які були присутні під час фестивалю. Наші «Живчики» здобули три перших місця. А виконавши танець «Синя вічність», отримали Гран-прі та запрошення на фінал фестивалю, що відбудеться влітку на морському узбережжі Миколаївської області у селі  Рибаківка.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Дата створення: 11:08 03.12.2018

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.