Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

До уваги небайдужих,ініціативних громадян Каланчацької об’єднаної територіальної громади !

Дата створення: 15:43 26.02.2019

                      Відповідності до рішення № 677 від 03 серпня 2018 року «Про затвердження  Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів розвитку Каланчацької об’єднаної територіальної громади «Громада своїми руками» XXX сесії Каланчацької селищної ради (скачати рішення  та положення можна на сайті «Каланчацька громада») селищна рада розпочинає конкурс,до якого запрошуються громадські неприбуткові організації,комунальні підприємства,органи самоорганізації населення,ОСББ,зареєстровані у встановленому порядку на території Каланчацької селищної ради.

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав… І з кров?ю перемішана сльоза…. А батько сина ще не відпускав..

Дата створення: 15:31 26.02.2019

Минає п’ять років від тих жахливих подій на майдані Незалежності, коли пролилась кров невинних людей, коли весь світ сколихнувся від тієї жорстокості, що дала початок новому відліку часу для нас, українців... П’ять років… А неначе це було вчора… По телебаченню всі канали показують страшні картини кривавих сутичок на вулицях Інститутській та Грушевського.  Майдан, як великий смолоскип. Згарище.... і люди... Наші люди! Наші українці там… захищаються від снайперів, міліції, беркуту, хіба ж це не страшно? Хіба ж це не пекло? Лише одна мить і душі Героїв відійшли у вічність через секундні постріли у груди, спину, голову, а разом з тим у саме серце України і кожного українця зокрема!!!! Це потім, коли їх стало сто, їх назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ. Це сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на небосхилі. Ніколи не висохнуть сльози матерів, що не дочекалися своїх дітей! Ніколи не загоїться рана на серці України! Сьогодні, 20 лютого, жителі Каланчацької громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права, гідність і свободи людини, європейське майбутнє України. Звертаючись до учасників мітингу, голова районної ради Замма Ігор Борисович та бунчужний Каланчацького козачого куреню Федчишин Василь Богданович, підкреслили що Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя у своїй країні. І сьогодні, наш святий обов’язок зробити так, щоб їхня мрія про нашу країну – стала реальністю. Патріотичними піснями привітали присутніх аматори Головного будинку культури, а саме молодіжний ансамбль «Злагода» та сімейний дует Світлана та Геннадій Гришко. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. В пам’ять про них до пам’ятного знаку поклали живі квіти. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. А Герої Майдану назавжди залишаться жити в нашій пам’яті!

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

Дата створення: 08:06 20.02.2019

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та майбутнє України. Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна ніколи не ставала на коліна, вона щоразу доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України. Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!  З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Війна — найбільше з лих І виростають покоління, Котрі не чули тишини. О, найстрашніше з літочислень Війна — війною — до війни!/ Л. Костенко /

Дата створення: 08:02 20.02.2019

Світле, чисте небо над головою. Повноцінне хороше життя. Впевненість у завтрашньому дні. Безтурботне і щасливе дитинство. Спокійна і гідна старість. Що ще потрібно людині? Але на жаль, в нашому житті не все так просто. Війна… Це слово асоціюється з чимось жахливим і стає трохи не по собі. Наша Батьківщина пройшла через велику кількість воєн… Афганська війна належить до тих подій 20-го століття, які ще не знайшли свого повного та об’єктивного висвітлення й аналізу. Вона залишається «білою плямою» новітньої історії. Тридцять років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Закінчився рахунок втрат наших солдатів. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні жителі Каланчацької громади, учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

Дата створення: 08:28 15.02.2019

Минуло  30 років з часу офіційного закінчення афганської війни, на якій наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. Ми низько схиляємо голови перед відвагою всіх, хто з честю виконував свій військовий обов’язок, не шкодуючи власного життя та здоров’я. Цього дня ми вшановуємо воєнний подвиг не лише тих, хто воював в Афганістані, а й усіх учасників бойових дій на території інших держав. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

День закоханих

Дата створення: 16:36 14.02.2019

Багато років тому з’явилася традиція відзначати день Святого Валентина. Це свято дає можливість ще раз нагадати тим, кого ми любимо, про силу нашої любові. Вітайте близьких людей, даруєте їм радість і посмішки, підтримуйте у важкі хвилини. І не забувайте, що саме вони, наші кохані, завжди виявляються поруч з нами в хвилини випробувань і в хвилини щастя. Саме вони приносять щастя. Любіть один одного, бережіть один одного.

Переплились , як мамине шиття, мої сумні і радісні дороги… Д. Павличко

Дата створення: 16:35 14.02.2019

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих людей як Микола Олександрович Шахов. 95 років поважний вік для людини, а отже і відзначатись повинен по особливому, від так 08 лютого освітяни Каланчацької громади підготували святковий концерт. З вітальним словом до ювіляра звернулись перший заступник селищного голови Андрій Лабушний, перший заступник голова райдержадміністрації Сергій Чурай, голова райради Ігор Замма та освітяни усієї громади. За свою трудову діяльність – 50 років, 38 років посвятив освітянській ниві, працював учителем математики Новопавлівської школи, потім як директор Гаврилівської восьмирічної, Новокиївської, Каланчацької №1, 8 років очолював відділ освіти району та 8 років Каланчацьку районну заочну середню школу… За роки віддані рідній громади надбав багато друзів, які прийшли привітати ювіляра зі святом… Згадували минули роки, веселі історії з життя – захід нагадував справжнє родинне свято. Каланчацька селищна рада не могла стояти осторонь перед заслугами людини, що все життя присвятила рідним місцям - Рішенням тридцять восьмої сесії від 29 січня 2019 року №876 Шахову Миколі Олександровичу присвоєно звання «Почесний громадянин селища Каланчак».

ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЦЮ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА?

Дата створення: 14:10 08.02.2019

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Мін’юсту України «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала кампанія «Я маю право обирати», яка має на меті підвищити рівень обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізм їх реалізації та захисту; виборчих процедур.