Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Продовжується будівництво нової амбулаторії в селі Роздольне.

Дата створення: 13:23 03.06.2019

Сучасність вимагає нового підходу, тому в країні активно впроваджуються реформи. Працють і над медициною. Так наприкінці березня 2019 року у рамках програми «Доступна медицина», в с. Роздольне розпочалось будівництво нової амбулаторії. Вдало завершивши підготовчі роботи з очищення та розбивки, підрядники активно почали забудову території. Наразі розпочато зведення зовнішніх та внутрішніх стін.  Згідно технічного завдання, підрядник має виконати загальнобудівельні роботи, оздоблювальні роботи тощо. Крім цього, до низки завдань входить придбання електрообладнання, обладнання пожежної сигналізації, охоронної сигналізації, відеоспостереження. Попри те, що в амбулаторію до повинні завезти усі необхідні меблі та медичний інвентар. Проектом передбачено й роботи з виділенням зон обслуговування: - розміщення амбулаторії на ділянці: - розміщення стоянок для транспорту відвідувачів, в тому числі і машино - місць для мало мобільної групи населення; - облаштування вхідної групи, тротуарів та майданчиків, розміщення зони очікування та рекреації; - додаткове озеленення та малі архітектурні форми; - встановлення модульного гаражу для автотранспорту в господарській зоні; - розміщення майданчика для сміттєзбірників в господарській зоні; - влаштування декоративної огорожі по периметру території. - доповнення зони дитячого грального майданчика.

Музика вічна!

Дата створення: 13:22 03.06.2019

Гарне вбрання на дівчатках, високі підбори, зачіски; у хлопчиків - зосереджені і серйозні обличчя. Сьогодні ці діти – вже дорослі, вони випускники Каланчацької школи естетичного виховання. Зі свідоцтвом про початкову мистецьку освіту всі випускники одержали професію, музичний фах, це перший дорослий документ, який не одноразово стане в нагоді, який завжди і при будь-яких обставинах гарантує кожному можливістьзаробити «на хліб». З найтеплішими словами до випускників звернулись перший заступник селищного голови Андрый Лабушний та директор школи Валентина Годіна, які побажали успіхів, нових досягнень та радості і натхнення на всьому життєвому шляху. Пані директор підвела підсумок навчальних досягнень школи, подякувала викладачам та учням за високі результати та професіоналізм. Труд наших викладачів – говорить Валентина Семенівна – не легкий, але дуже цікавий та різноманітний, тому що ми постійно знаходимось у творчому процесі. А нагородою та відрадою для нас є гарні виступи наших учнів. Успіхи та досягнення наших учнів надихають нас, надають сенс нашому життю, нашій роботі. В цей вечір було багато нагород, для учнів, батьків, вчителів. Адже кожен доклав максимум зусиль заради розвитку дітей, як повноцінних особистостей. Крім відзнак школи, грамотою селищного голови за активну участь у культурно-просвытницький заходах нагороджено: Анну Нотич та Ярослава Крупу. Урочисту частину продовжив святковий концерт, під час якого випускники продемонстрували присутнім свої здібності та майстерність. Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень. Новий рік покаже, як повернулись дороги сьогоднішніх випускників, але відомо точно, що ті найсильніші, які подолали непростий шлях і дійшли до кінця, збережуть у своїх серцях гармонію музики і любові до коханої школи і вчителів, які ввели їх у світ мистецтва!

Херсонщина надихає на туризм!

Дата створення: 13:21 03.06.2019

17 травня в біосферному заповіднику «Асканія-Нова», активно стартувала туристично розважальна подія, що охопила всю Україну, «Турист-Fest». Кожен куточок Херсонщини не оминув своєю увагою даний захід долучились також і представники Каланчацької громади, Андрій Лабушний, перший заступник селищного голови та Ігор Семержий, в.о. старости с. Роздольне. Розпочався «Асканійський фест» у адміністративному приміщенні селищної ради. Голова громади Віталій Свінціцький, ділився досвідом з присутніми, розповів , що саме сподвигло його на організацію даного заходу. Фестиваль проходить одночасно в декількох локаціях:  - фуд-корт з різноманітною вишуканою кухнею і лаунж-зоною для відпочинку;  - дитячий майданчик з майстер-класами та аніматорами;  - майданчик туристичних пропозицій, де гостям допомагають спланувати відпочинок на літо;  - спортивний майданчик, де любителі активного відпочинку зможуть взяти участь в різноманітних спортивних змаганнях;  - прогулянки на квадроциклах;  - екскурсії: на козячу ферму - галерею з дегустацією козячого сиру і мармурового м'яса зебу; до унікального лемурійськіє джерела з рожевою водою і лікувальними грязями; в біосферний заповідник «Асканія-Нова» та багато інших.  Також можна здійснити мрію – стрибнути з парашута. . Впевнені, що даний захід буде своєрідним стартом і для нашої Каланчацької громади, адже наш край багатий та різноманітний, для того щоб запровадити туристичні забави і у нас.

Над Каланчацьким краєм замайорів Прапор Європейського Союзу

Дата створення: 13:20 03.06.2019

Слово “Європа” для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. Нам пощастило з географічним розташуванням: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі. Щорічне святкування Дня Європи, метою якого є висвітлення історичних і культурологічних фактів тісного зв’язку нашої держави з країнами «Старого Світу», чи «Колиски людства», дає усвідомити спільність нашої історії. В цей день українська символіка перемежовується з атрибутами інших країн та акцентує увагу на міждержавних контактах. 17 травня на площі імен Т.Г. Шевченко, відбувся урочистий захід. Підняли прапор Європейського союзу учні ОП «Каланчацький ЗПЗСО №1» Єлизавета Біляк та Денис Герасименко.. Під час заходу ведучі ознайомили присутніх з історією зародження даного свята, вокальний молодіжний колектив «Злагода» та солістка Світлана Гришко порадували присутніх українськими піснями. Неймовірним завершення заходу був виступ танцювального колективу «DANCE STYLE». Саме в цей день ми, українці, разом з іншими європейськими народами демонструємо свою єдність в утвердженні спільних цінностей та нових перспектив розвитку об’єднаної Європи.

Шановні мешканці селища Каланчак!

Дата створення: 08:56 28.05.2019

30 травня 2019 року о 13 годині заплановано проведення заходів з прибирання паркової зони, що знаходиться за ГБК. Якщо у Вас є бажання особисто прийняти участь у заходах, запрошуємо до співпраці. Інвентар, який потрібно мати: жінки- граблі, чоловіки – вила, пили та сокири. Також Каланчацька селищна рада просить всіх суб’єктів господарювання привести в відповідних стан закріплені за вами території. Дякуємо!

16 травня 2019 року - День вишиванки 18 травня 2019 року - День науки в Україні 18 травня 2019 року - День Європи в Україні.

Дата створення: 08:40 16.05.2019

 Щиро вітаю вас із прийдешніми святами! Для нас, українців, це особливий день – день розвитку та національної святині,  символ духовного багатства! Нехай мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь не переривається віками.  Зі святом! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук

16 травня - День вишиванки

Дата створення: 11:23 15.05.2019

16 травня - День вишиванки - свято, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, в школу чи дитячий садочок.  Пропонуємо приєднатися до акції всіх небайдужих та одягнути у цей день вишиванку.

Спорт виховує – характер, Спорт доводить, хто, що вартий Спорт - здоров’я, спорт – життя, Спорт – це наше майбуття

Дата створення: 11:20 15.05.2019

Хто з батьків не хоче, щоб їх дитина виросла здоровою і фізично міцною? Безумовно, таке бажання є у кожного. Але далеко не всі знають з чого потрібно починати, з якого віку можна залучення дітей до спорту, а також у який спорт віддати дитину. На всі ці питання можуть відповісти фахівці, для яких тема спорт і діти є основною діяльністю. Наша Каланчацька громада має таких фахівців, які допомагають відшукати себе і розкрити дитячий потенціал. 25 квітня на базі стадіону «Юність» відбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», за першість у якому виявили бажання змагатись п’ять команд. Зі словами вітань до учасників звернувся перший заступник Каланчацького селищного голови Андрій Лабушний та представник благодійного фонду Євгена Рищука Евгенія Півненко, які побажали спортивних перемог та чудового настрою. «Ви - наша надія, плекаємо у вас всі свої сподівання,» - зазначив Андрій Григорович. Під час урочистого відкриття змагань, свою майстерність присутнім продемонстрували вихованці секції «Карате» Каланчацької ДЮСШ. Базова техніка карате, основні прийоми нападу і захисту, учбовий спаринг стали зразковим втіленням майстерності та наполегливості вихованців керівника С.В. Жданова. Програма заходу включала три складові: спортивну — комбіновані естафети, освітню — вікторину на знання історії олімпійського руху та культурну — презентацію команди. Саме остання складова стала справжньою окрасою свята, презентація кожної команди тривала п’ять хвилин, під час яких учасники розповідали про себе, пропагували здоровий спосіб життя і показували спортивні навички. У загальному підсумку І місце посіла команда Каланчацької ЗОШ №2, яка виборола право захищати честь громади на фінальних обласних змаганнях, друге місце — Роздольненський НВК, третє – Олександрівська ЗОШ та ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1». Команди-переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, а від благодійного фонду Євгена Рищука кожна з команд отримала шкіряні м’ячі та індивідуальні подарунки для кожного учасника. Вітаємо переможців, так тримати!!!

«Турист-Fest» запрошує на безкоштовні екскурсії до Асканії-Нова

Дата створення: 09:50 14.05.2019

Чи хотіли б ви пройти захоплюючими екскурсійними маршрутами дендрологічного парку чи побачити унікальне в Україні рожеве озеро? Якщо так, то приєднуйтесь до відкриття туристичного сезону на Херсонщині! 17 травня на відвідувачів чекатиме низка безкоштовних екскурсій в рамках «Турист-Fest». У цей день, біосферний заповідник «Асканія-Нова» відкриває свої двері для безкоштовних екскурсій. Ви матимете можливість, в супроводі кваліфікованих екскурсоводів, пройти маршрутом дендрологічного парку «В лісову казку» та відвідати зоологічний парк «У світі тварин».

Козацькому роду - нема переводу

Дата створення: 09:48 14.05.2019

Після здобуття незалежності України до нас поступово повертається забута козацька спадщина. Ми ніби заново відкриваємо для себе державну історію, частина якої збудовано на засадах традицій Українського козацтва та козацько-лицарської духовності: «Мужність, шляхетність, відвага». Відновлюючи найкращих традиції та з метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя, з 10 по 12 травня 2019 року на території парку с. Роздольне проходить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь команди школярів Каланчацької об’єднаної територіальної громади, Мирненської громади, Хорлівської та Олексіївської шкіл. Відкриття гри розпочалось з державного гімну та підняття державного прапору України. Під час шикування на якому рої презентували себе, до учасників змагань звернувся голова штабу, перший заступник селищного голови Андрій Лабушний та гості змагань голова райради Ігор Замма та заступник начальника інспекторів прикордонної служби «Хорли» з персоналу, старший лейтенант Олександр Коломієць , які побажали проявити себе протягом гри та отримати максимум задоволення від проведеного часу на березі моря у компанії друзів. «Коли звучав державний гімн та козацький марш, мені особливо приємно було дивитись в ваші очі, адже я бачив, як ви серйозно відноситесь до цих змагань, тому що Україна сьогодні це ви, Україна завтра це також ви »- зазначив Андрій Григорович За програмою гри кожен рій розбив і оформив своє наметове містечко. Потім на рої чекали різноманітні завдання: Військовий конкурс – “Впоряд”, вимагав від команд злагодженості та чіткості, бо демонстрував рівень стройової підготовки. Також на молодих козаків чекає перевірка на знання історії – інтелектуальні змагання “Відун” містили питання з історії українського козацтва та ЗСУ, з історії сучасних Збройних Сил України. Змагання з надання долікарської допомоги – “Рятівник” , туристична смуга перешкод та орієнтування, “Перетягування линви”. І це ще далеко не всі змагання, які чекають на команди, адже попереду ще два дні запеклих змагань…. Впевнені учасники гри проявлять гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях. А ми з нетерпіння будемо чекати завершення та підведення підсумків, а поки бажаємо кожному перемоги…. Тільки вперед і ні кроку назад!