Дата: від до Скинути

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики.

18:34 15.04.2024

Як поведінка батьків впливає на психологічний стан дитини

Розуміти свою дитину, вчасно надавати їй необхідну підтримку і головне - відчувати радість від батьківства. Це - ідеальний сценарій, який часто мама чи тато малюють у своїй уяві. На практиці все буває набагато складніше.

09:04 11.04.2024

Як отримати тест-смужки за програмою реімбурсації?

У програму реімбурсації входять медичні вироби — тест-смужки для вимірювання цукру в крові для пацієнтів з діабетом І типу. Нині в програмі 43 торгові назви тест-смужок. Переглянути їх можна в Реєстрі медичних виробів за посиланням: https://cutt.ly/bwNDnAgb.

14:55 10.04.2024

Про серію вебінарів «Енергозбереження в дії: практичні інструменти для місцевих лідерів» серед громад що входять до територіального складу області

Навчання для представників органів місцевого самоврядування, які планують впровадити або впровадили систему енергоменеджменту. Учасники отримають знання про практичні інструменти, що дасть їм змогу оптимізувати використання енергоресурсів у комунальних закладах, зменшити витрати на одлату за енергоносії та зекономити бюджетні кошти. Також вони зможуть обмінятися досвідом з іншими представниками ромад, отримати консультації та експертну підтримку.

14:47 10.04.2024

Як допомогти дітям самореалізуватися в житті? Новий серіал від Дія.Освіта

Повномасштабна війна, дистанційна освіта, вимушений переїзд із дому — усе це впливає на результати навчання та психологічний стан українських дітей. Щоб допомогти школярам самореалізуватися та повернути мотивацію до навчання, потрібен наставник. Тому Дія.Освіта спільно з ГО «Навчай для України» запускає новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів?»

23:15 08.04.2024

Слова, що відчуваються як турбота

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Тому ми підготували підказки, які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення»

19:47 07.04.2024