Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

«Зустріч з юністю»

Дата створення: 09:31 07.02.2019

Школа - наш другий дім! І скільки б років не минуло, вона завжди кличе нас у свої обійми. Відкриває двері кожному хто хоче згадати дитинство та юність. Вона так багато приховує в свої стінах таємниць, злетів, падіння, першого кохання, перший дитячих мрій і може все розповісти про своїх дітей. Колишніх і теперішніх.  Під час навчання в школі час тягнувся так довго. Здавалось ніби то ціла вічність у нас в запасі, тільки треба швидше вирости. А щойно двері школи залишились позаду, життя раптом набрало шаленого темпу. Вуз, робота, кохання, одруження, діти, робота, кар’єра – і не встигаєш помітити коли за вікном літо змінює весну, а на зміну осені при ходить зима. І ось ми, уже дорослі з першою сивиною на скронях, зустрічаємо когось з колишніх однокласників. Життя раптом зупиняється і ми ніби повертаємось назад у минуле, в ту прекрасну пору – коли вічність була у запасі. Саме ця пора за традицією приходить зимового лютневого вечора коли ОЗ «Каланчацька ЗПЗСО№1» радо відкриває двері своїм випускникам. 02 лютого ми поринали в спогади, насолоджувались чудовою концертною програмою та трішки потрясли кісточками під час запальних танців. ..А директор школи Оксана Борисівна розповіла про зміни, які відбуваються в школі та гордо озвучила нову назву для нашої неньки - опорний заклад «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1». Після урочистостей випускникам було запропоновано залишити кілька слів у книзі побажань, після чого миі розійшлися по класах, в яких колись навчались, зустрілись з класними керівниками, обмінювались спогадами та розповідали про досягнення. Ну і як завжди зробили купу фотокарток на пам'ять.

Секс бомби з села П'ятничани

Дата створення: 09:30 07.02.2019

Ох, ця слава! То оманлива, то яскрава, а то повз летить вітром на велосипеді чи пре, неначе танком... Ось такі порівняння вирують інтернетом впродовж останніх років. Воно й не дивно, адже після проекту «Україна має талант», простенька, нескладна, але така запальна та позитивна пісня про «найкрутішу бабу» на селі, заполонила музичні канали та ефіри. Зі своїми гастролями дівчата об’їздили майже всю Європу і 27 січня відвідали Каланчак…І хоча з цього моменту пройшов вже тиждень, але емоції не згасають й понині.  Для мене, як напевне і для багатьох жителів громади це візит був захоплюючим: По - перше приємно було бачити, що вперше за довгий час великий зал ГБК був повністю заповнений. По - друге неймовірно гріє думу той факт, що ми з вами трішки відпочити та відволіклись від своїх буденний проблем. Ну і по – третє майже в кожній пісні ми знаходили щось своє і гарно повеселились  Сподіваюсь на нову зустріч на нашій маленькій батьківщини, дівчатам з «Лісапетного батальйону» є ще чим нас здивувати.

Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

Дата створення: 14:17 31.01.2019

Відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав свою роботу  01 вересня 2016 року. І вже за ці роки зарекомендував себе з дуже гарної сторони. Прикладом тому є кількість громадян, які потребують нашої допомоги. За 2018 рік  за юридичною допомогою звернулось 1137 громадян. Головними питаннями, з якими звертались жителі Каланчацького  району були питання соціального забезпечення (призначення, перерахунок та відмова у наданні субсидій); житлового права (примусове виселення з житла, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, порядок оформлення спадщини); сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, збільшення розміру аліментів, позбавлення батьківських прав); земельного права (договір оренди земельної ділянки та порядок його розірвання, орендна плата) та інші.

Станція Крути – лише маленька точка на карті залізничних сполучень. І – тільки одна із численних битв в одвічному "хрестовому поході" Росії проти України

Дата створення: 08:53 30.01.2019

І скільки б років не минуло, ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно - політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників. Одне ми знаємо точно, 101 рік тому біля залізничної Станції Крут відбулась битва, що увійшла в історію нашої держави, як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України. Щороку, 29 січня, ми вшановуємо пам'ять студентів, які загинули виступивши проти 6 тисяч більшовиків. З цієї нагоди в малій залі головного будинку культури Каланчацької селищної ради,за участю молодого покоління громади, відбувся захід. До присутніх звернулись голова районної ради Ігор Замма, Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Чурай та бунчужний Каланчацького козацького куреня прогнойської паланки Херсонського коша Василь Федчишин. Під час заходу був продемонстрованих фільм «Бій під крутами»,по закінчення якого присутні поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей та погруддя Т.Г.Шевченка. Попри те, що час невпинно йде далі, трагічні сторінки історії повторюються знову й знову. Ми знову втрачаємо синів, знову відстоюємо нашу неньку і віримо . що перемога не за горами. Слава Україні!

Постанова Верховної Ради України Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році

Дата створення: 08:49 30.01.2019

З постанова Верховної Ради України Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році  можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2654-19

Шановні жителі Каланчацької громади!

Дата створення: 09:05 29.01.2019

29 січня минає 100 років, відколи сталася битва під Крутами – подія, що увійшла в пам’ять українського народу як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Цього дня ми вшановуємо героїв, подвиг яких демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю та готовність стати на її захист. На превеликий жаль, історія повторюється знову і ворог у нас – той же. Відтак, українці знову змушені давати відсіч військовій та інформаційній агресії, знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. І знову майже через сотню років українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами. Щиро віримо: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою! Вічна шана Героям! Слава Україні! З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!

Час… він не лікує ран, лиш призвичаює наc до болю, змушує змиритись з втратою та жити далі.

Дата створення: 09:04 29.01.2019

Для нас жителів Каланчацького району останні роки йдуть з новим відліком часу, з першою втратою. 24 січня 2015 року, саме в цей день страшна звістка сколихнула всіх його жителів. Захищаючи честь і незалежність нашої держави на сході України, загинув один із її синів – Олександр Береза...Того року ми ховали вперше і не вірили тому що сталось… А час йде і не лікує…

Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Дата створення: 08:25 22.01.2019

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України!Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім вам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.