Захід «Магічна сила української народної пісні»

Дата: 25.07.2017 10:11

18 липня 2017 Каланчацьким територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в приміщенні «Світлиці бабусі Ліди» селища Каланчак проведений захід «Магічна сила української народної пісні» за участю народного вокального жіночого ансамблю «Южаночка» (будинок культури «Партизан»), народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Українські вечорниці»  с.Привілля, вокального жіночого ансамблю «Горлиця» с.Новокиївка  господарів Світлиці жіночого ансамблю «Тещі та свекрухи», інших шанувальників народної пісні. Психолог територіального центру  Харченко Світлана Іванівна в доступній формі познайомила учасників з впливом різноманітних видів українських народних пісень на психічне здоров’я  самих виконавців та тих, хто полюбляє слухати народний спів. Всі учасники заходу мали нагоду насолодитися мелодійністю та чарівністю української пісні, в черговий  раз відчувши на собі її магічний вплив.

Каланчацький селищний голова Зінчук В.К., відомий в громаді  шанувальник та виконавець українських народних пісень, Снігурська Д.М. (голова ОСН мікрорайону «Каланчацький»), Панасюк Г.К. (учасниця ансамблю «Тещі та свекрухи»), Пуряєва Л.Р. (керівник ансамблю «Горлиця»),     Тимошенко Н.Й. (керівник ансамблю «Українські вечорниці») поділилися з присутніми про те, як пісня допомагає їм в житті.