Cпортивні змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед жінок

Дата: 30.01.2018 11:03

У суботу, 27 січня 2018 року, у спортивній залі Дитячо-юнацької спортивної школи Каланчацької селищної ради Херсонської області відбулися спортивні змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед жінок. З вітальним словом звернувся до учасників перший заступник селищного голови Андрій Григорович Лабушний, він побажав усім присутнім позитивних емоцій та хорошої гри.

У змаганнях взяли участь чотири команди з Каланчацької та Мирненської об’єднаних територіальних громад. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Перемогу виборола команда випускників ДЮСШ, друге місце посіла команда «Фаворит», а третє – команда Мирненської ОТГ.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. По завершенні змагань усі учасники отримали солодкі подарунки від Каланчацької селищної ради.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Відділ освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради