КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Урочисте підняття Державного Прапора України

Дата: 29.08.2017 13:41
Кількість переглядів: 543

23 серпня 2017 року о 9-00 на площі Т.Г.Шевченка відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. На урочистостях були присутні жителі громади. Всіх присутніх зі святом привітали Каланчацький селищний голова Зінчук Володимир Калинович, голова Каланчацької районної державної адміністрації Коваленко Світлана Іванівна та голова Каланчацької районної ради Замма Ігор Борисович. Право підняти Державний Прапор України надали відмінниці, учениці 10 класу загально – освітньої школи № 2 Куришко Аліні та неодноразовому  переможцю олімпіад та конкурсів, учню 11 класу загальноосвітньої школи № 1 Лагодзінському Максиму. У виконанні учня школи естетичного виховання Михайла Охвата прозвучала пісня «Українська земля».