Лікуватися треба вчасно

Дата: 04.04.2017 13:52

28 березня в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч пенсіонерів з лікарем-фтизіатром Зінченко Світланою Леонідівною, яка прочитала лекцію на тему: «Туберкульоз - симптоми, методи запобігання та лікування». Світлана Леонідівна розповіла присутнім, що таке туберкульоз, як проходить зараження, які особливості та цілі лікування туберкульозу. Що потрібно робити для успішного вилікування, як захистити рідних і близьких від зараження, як потрібно себе поводити в побуті, як правильно харчуватися. Світлана Леонідівна звернула увагу на те, що туберкульозом може захворіти кожен.

Якщо людина більше 2-3 тижнів почувається погано, її турбує кашель, швидко втомлюється, має знижений апетит, необхідно негайно звернутися до лікаря пройти обстеження. І якщо так трапилося, що людина захворіла, то вона повинна виконувати всі рекомендації лікаря, вірити в перемогу і набратися терпіння. Тільки при своєчасному виявлені хвороби й точного дотримання вказівок лікаря та лікування, туберкульоз можна вилікувати. Вчасно розпочате лікування є запорукою його успіху.

Радіонова Л.А., культорганізатор терцентру