Шановні мешканці Каланчацького району!

Дата: 11.04.2017 14:23

Адміністрація Каланчацького Центру ПМСД надає інформацію про те, що у квітні 2017 року в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма дія на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою потрібно звернутися до дільничного терапевта, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі та отримати обрані ліки.

З Каланчацьким центром первинної медико-санітарної допомоги, де здійснюють прийом хворих лікарі-терапевти, укладені договори на відпуск лікарських засобів, що підлягають відшкодуванню, з такими аптечними закладами:

• ФОП «Нестеренко В.С.», що знаходиться за адресою смт Каланчак вул. Л.Українки, 28-а, та аптечний пункт №1 (перший поверх поліклініки Каланчацької ЦРЛ) за адресою смт Каланчак пр. Зарічний,14
  • ФОП «Желуденко Г.А.», що знаходиться за адресою смт Каланчак вул. Комарова,11.
  • ФОП «Данько Л.М.», що знаходиться за адресою смт Каланчак вул. Херсонська,14

Головний лікар ЦПМСД                                            О.П.Корнієнко