Гарний початок святкового дня!

Дата: 01.07.2018 21:26

Каланчацька ОТГ вкотре доводить, що піклується про всі верстви населення, своєї території. Сьогодні, представники об’єднаної територіально громади, на чолі з головою Володимиром Зінчуком з самого ранку почали вітати військових що дислокуються на території селища Каланчак. Так з нагоди відзначення Дня збройних сил України, 56 окремій мотопіхотній бригаді, було передано продовольчі товари. Варто зазначити, що до цієї акції «Допоможи захисникам», долучились всі школи громади. Дітки не тільки прийняли участь у зборі продовольчих товарів, а й виготовили для солдатів символічні подарунки: малюнки, обереги, аплікації.
Коли бачиш щирі очі солдат, які світяться від вдячності, з впевненістю можна говорити про те, що громада робить добру справу!
Наші захисники повинні відчувати турботу та підтримку!Фото без опису