Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Небайдужі серця

З самого початку антитерористичної операції, за ініціативи голови Каланчацької селищної ради Володимира Зінчука та волонтера Сергія Свища, наш район приймає активну участь у допомозі військовим, як захищають цілісність нашої держави й наш з вами спокій.
Сьогодні, 11 січня 2018 року на передову відправили черговий гуманітарний вантаж. До збору якого долучились працівники: селищної та районної ради, комунальних та приватних підприємств, волонтери та всі небайдужі жителі селища. Завдяки яким зібрані продуктові набори, гігієнічні й миючі засоби, речі. 


Зазвичай наш вантаж супроводжував Сергій Миколайович і цього разу мав їхати, та доля внесла свої корективи. Перед Новим Роком він потрапив в лікарню і наразі там перебуває. Але навіть це не завадило йому приймати активну участь у передачі допомоги. Відтак за його сприянні гуманітарний вантаж буде доставлено через добрих друзів, представників Громадської організації "Волонтерське об’єднання "ВОГОНЬ ЩИРИХ СЕРДЕЦЬ", Андрія Гонти та Людмили Без’язичної.
Миколайович, бажаємо вам скорішого одужання, а нашим хлопцям перемоги! Слава Україні!« повернутися до списку новин